موسیقی ایران

«علیرضا طلیسچی» با مخاطبانش دیدار کرد

به گزارش کامینگ سون موزیک: کنسرت علیرضا طلیسچی، ۱۹ آبان ماه سال جاری درحالی در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد که قطعه تازه این خواننده با نام «بام نبود کسی» مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی نوای سپند، تمامی بلیت‌های تازه‌ترین اجرای علیرضا طلیسچی با استقبال مخاطبان از یک هفته قبل به فروش رسید و سولد اوت شد و این خواننده نخستین کنسرت پاییزی خود در سال ۹۸ را شب گذشته به روی صحنه برد.

طلیسچی همانند دیگر کنسرت‌هایش، این اجرا را نیز با قطعه «منو دریاب» آغاز کرد و ضمن تشکر از تماشاگران به سراغ اجرای قطعات «تو فکر می کنی کی ای» و «نفس کی بودی تو» رفت.

این خواننده در ادامه؛ برگزاری این اجرا را حاصل تلاش‌ها و زحمات نوازندگان گروهش خواند و سپس مهراد حیدری نوازنده گیتار الکتریک را معرفی کرد.

طلیسچی پیش از اجرای قطعه «به خودم بد کردمم توضیح داد: «سال ۹۵ بازار موسیقی تلفیقی داغ شد و من هم قطعه‌ای را با همراهی سعید آتانی خواندم که شنیده شد و امروز بدون حضور ایشان، این قطعه را اجرا می‌کنیم که قسمت‌های مربوط به سعید آتانی پخش‌ خواهد شد و من هم قسمت‌های خودم را می‌خوانم.م

این خواننده با بیان اینکه به هوادارانش افتخار می‌کند گفت: هرکسی شروعی برای طلوع خوشبختی در زندگی‌اش دارد.

خیلی‌ها منتظر طلوع هستند و خیلی‌ها هنوز نرسیده‌اند. اما «قرار نبود» برای من پله رسیدن به این خوشبختی بود.

«ای دل خودم» و «ای داد بر من» انتخاب‌های بعدی طلیسچی برای اجرا بودند و در ادامه آرتین زمانی نوازنده کیبورد معرفی شد.

«دیوونه دوست داشتنی» قطعه پرطرفدار این خواننده در ابتدا توسط هواداران و با نوازندگی امیربهادر دهقان اجرا شد که نشان از محبوبیت این قطعه در میان مخاطبان داشت و سپس با همراهی دیگر اعضای ارکستر به اجرا درآمد.

«آخرش قشنگه» با هنرنمایی نوازندگان ارکستر توسط طلسیچی اجرا و سپس محمد عارف نوازنده گیتار معرفی شد.

بعد از آن، نوبت به اجرای جدیدترین قطعه طلیسچی با نام «بام نبود کسی» رسید که با همخوانی مخاطبان همراه شد که نشان از محبوبیت این قطعه در میان مخاطبان، آن هم در مدت زمان کم داشت.

«سختگیر» و «زندگی جونم» در ادامه این کنسرت شنیدنی شدند و کامیار عبدی نوازنده درامز گروه توسط طلیسچی به تماشاگران معرفی شد.

با اجرای قطعات «دلی» و «عزیزی»، علیرضا طلیسچی امیرحسین آزموده نوازنده پرکاشن و امیربهادر دهقان رهبر ارکستر و نوازنده کیبورد را معرفی کرد.

در پایان قطعات «دیوونه دوست داشتنی»، «سختگیر» و «آخرش قشنگه» به درخواست مخاطبان مجددا اجرا شد.بهنام بانی و ناصر زینعلی از جمله میهمانان این اجرا بودند.

کنسرت نوزدهم آبان ماه علیرضا طلیسچی به تهیه‌کنندگی شرکت نوای سپند به مدیریت مهدی اسفندیار طی دو سانس در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=2395

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا