لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

معاون جدید صدا برای رادیو چه برنامه هایی دارد؟

به گزارش کامینگ سون موزیک: معاون صدا توجه به موسیقی، پاسداشت زبان فارسی و در نظرگرفتن شاخص‌های امیدآفرینی را از جمله مهمترین اهداف این معاونت در دوره جدید دانست.

علی بخشی‌زاده که به تازگی به سمت معاونت صدای سازمان صدا و سیما منصوب شده است،درباره مهمترین هدف در آغاز فعالیت خود خود، اظهار کرد: طبیعی است که باید تمامی نقاط قوت را حفظ کنیم و آنها را ارتقاء دهیم. همچنین ممکن است در بخش هایی نقطه ضعف‌ها یا نقاط قابل‌تاملی داشته باشیم که آنها را هم باید مورد برنامه‌ریزی قرار دهیم.

وی افزود: نقطه آغازین این است که به نقاط ضعف خود به عنوان نقطه آغاز برنامه‌ریزی نگاه کنیم.

معاون صدا تاکید کرد: مواردی مثل توجه به امید، نشاط، سرگرمی و تنوع در جدول پخش، توجه ویژه به پاسداشت زبان فارسی و موسیقی در رادیو از مهمترین برنامه‌های ما در دوره جدید است.

بخشی‌زاده با بیان اینکه افزایش تعامل با مخاطبان و مشارکت‌دادن آنان در برنامه‌ریزی و توجه به مطالبات مردمی از دیگر برنامه‌های ماست، گفت: تلاش می‌کنیم به این اهداف توجه بیشتری داشته باشیم.

او در پاسخ به این پرسش که دیدگاهش درباره انتصابات جدید مدیریتی در صداوسیما چیست، گفت: هر انتصابی برای رشد و رسیدن به نقاط مطلوب انجام می‌شود. امیدوارم با کمک همکاران باتجربه در رادیو بتوانیم شاخص‌های امیدآفرینی را در تولید برنامه‌ها مورد توجه داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، با انتصاب حمید شاه آبادی به سمت معاونت سیما، رییس سازمان صداوسیما در حکمی علی بخشی‌زاده را به سمت معاون صدا منصوب کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهارده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن