موسیقیموسیقی ایران

نوئل گلگر: موسیقی امروزی مزخرف است!!

به گزارش کامینگ سون موزیک: نوئل گلگر، موزیسین ۵۳ ساله در گفتگوی جدید خود به شدت به تیلور سوئیفت و خواننده ‌های جوان حمله کرده و از آن ‌ها انتقاد کرده است

گلگر در این باره اذعان داشته است: “موسیقی امروزی بیشتر در مورد استایل است تا جوهره و محتوا. من متوجه این موضوع شده‌ام که جوانانی که در موسیقی امروز هستند از لحاظ ظاهری بسیار خوب هستند؛ همه آن‌ها خالکوبی دارند، زیبا هستند و … اما حقیقت این است که آن ‌ها مزخرف و آشغال هستند! آن‌ ها چیزی خاصی نمی‌ گویند. پرفروش ‌ترین ‌ها مزخرف و چرت و پرت هستند. این در حالی است که وقتی در حال رشد بودم، کارهای پرفروش بهترین‌ها بودند. بزرگ‌ترین گروه در جهان، معمولا بهترین گروه در جهان بود. اما الان بزرگ ‌ترین چیز تیلور سوئیفت است. چی؟ گمشو”!

نوئل گلگر در ادامه با نام بردن از موزیسین ‌هایی چون دیوید بویی، فردی مرکوری و مارک بولان گفته است دیگر افرادی همانند این ‌ها نخواهند آمد.

گفتنی است، نوئل گلگر پیش از این و در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز به شدت از تیلور سوئیفت انتقاد کرده و گفته بود: “من در زندگی ‌ام کسی را نمی‌ شناسم که طرفدار تیلور سوئیفت باشد”.

این در حالی است که به تازگی تیلور سوئیفت در آلبوم Folklore با ۴۷ هفته صدرنشینی در چارت ۲۰۰ آلبوم برتر بیلبورد، رکورد ویتنی هیوستون را شکسته است.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=23185

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا