موسیقیموسیقی ایران

روایت تکان‌دهنده از زندگی ماریا کری

به گزارش کامینگ سون موزیک: این ستاره موسیقی پاپ در بخش دیگری از کتاب اشاره کرده که “تامی موتولا” همسر اول‌اش با گذاشتن چاقو زیر گلویش او را تهدید کرده بود.

“ماریا کری” خواننده معروف کتاب تازه‌ای را درباره زندگی شخصی‌اش نوشته و در آن از اسراری پرده برداشته که تا پیش از این کسی از آن اطلاع نداشت.

روزنامه بریتانیایی “سان” به بخش‌هایی از این کتاب دست پیدا کرده است که در آن “ماریا کری” اشاره کرده که برادرش برای آدمکشی با پیشنهاد دریافت پول مواجه شده بود و این که خواهر بزرگترش زمانی که ماریا تنها ۱۲ سال داشت او را برای رابطه برقرار کردن نزد دوست پسرش برده بود.

این ستاره موسیقی پاپ در بخش دیگری از کتاب اشاره کرده که “تامی موتولا” همسر اول‌اش با گذاشتن چاقو زیر گلویش او را تهدید کرده بود.

او در کتاب نوشته که بودن در عمارت ۳۰ میلیون دلاری برای او شبیه یک زندان بود. ماریا در بخش دیگری از کتاب نوشته زمانی که شش ساله بود به یاد می‌آورد که مورگان برادر بزرگ‌تر او پس از جر و بحث با مادرشان او را کتک زده و به سمت دیوار هل داده است. ماریا در کتاب اشاره کرده که در سال ۱۹۸۰ میلادی یک زن به برادرش پیشنهاد کشتن شوهرش را در ازای دریافت ۳۰ هزار دلار داده بود. با این حال، او این کار را انجام نداد.

او در بخشی از کتاب نوشته که “الیسون” خواهر بزرگترش زمانی که ماریا ۱۲ ساله بوده به او قرص والیوم داد و قصد داشته به او کوکائین نیز بدهد تا دوست پسرش راحت‌تر بتواند با ماریا رابطه برقرار کند.

“ماریا کری” در سال ۱۹۷۰ میلادی در هانتینگتون در نیویورک متولد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا