لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

تولید سرود “ایرانه عاشیقیخ بیز” با مضمون دفاع مقدس در آذربایجان‌غربی

به گزارش کامینگ سون موزیک: مسوول واحد موسیقی حوزه هنری آذربایجان‌غربی گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس تولید سرود “ایرانه عاشیقیخ بیز” ( ما عاشق ایرانیم) با مضمون جنگ و دفاع مقدس در این حوزه به پایان رسید.

داریوش علیزاده با اشاره به اهمیت موضوع سرود و تولیدات هنری در این عرصه با هدف تبلیغ و اجرای ارزش‌های انقلاب اسلامی و موضوع های مهم سیاسی ، اقتصادی، اجتماعی و نظامی در سطح ملی و بین المللی افزود : این سرود در راستای معرفی شخصیت‌های بزرگ انقلاب و پیشرفت های ایران اسلامی از چند دهه گذشته تا به امروز به زبان‌های “ترکی آذربایجانی” و “فارسی” در واحد موسیقی حوزه هنری آذربایجان‌غربی تولید شده است.

وی ادامه داد : شعر این اثر از “رضا حسن‌پور مراغه‌ای” است که با آهنگسازی “رضا خبیری” ، تک خوانی ” محمد محمدی” و هنرنمایی گروه سرود و مدیحه سرایی”طوبی” شهرستان ارومیه طی مدت ۲ ماه آهنگسازی و اجرا شده است.

« ایرانه عاشیقیخ بیز» روایت موسیقیایی شهامت‌ها، دلاوری‌ها و مقابله با ظلم و ستم استکبار جهانی ملت ایران است که در سایه توجهات حضرت حق و نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابل سال‌ها دسیسه‌ ها و قساوت‌های قدرت‌های بزرگ جهانی ایستاده و در برابر ظالمان تا به امروز سرخم نکرده‌اند.

حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی نهادی است که در جهت رشد و شکوفایی اندیشه و هنر در زمینه های مختلف هنری در کشور فعالیت می‌کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =

دکمه بازگشت به بالا
بستن