موسیقیموسیقی ایران

نخستین «نشان رسول»به مجید انتظامی رسید

به گزارش کامینگ سون موزیک: نخستین تندیس «نشان رسول» در اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت به مجید انتظامی رسید.

شامگاه یکشنبه ۶ مهر ماه و در آیین اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت نخستین «نشان رسول» با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اهدا شد.

این بخش با پخش کلیپی از آثار رسول ملاقلی‌پور همراه شد. سعید نمکی وزیر بهداشت، پرویز فارسیجانی دبیر این بخش، محمدیاشار نادری مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح، سردار افشار، گلنوش انتظامی، سروش انتظامی برای اهدای این نشان به روی سن آمدند و نشان این بخش را به مجید انتظامی آهنگساز آثاری چون از کرخه تا راین، بوی پیراهن یوسف،سفرسنگ و … اهدا کردند.

مجید انتظامی پس از دریافت نشان رسول در سخنانی کوتاه، گفت: سعی می‌کنم آنچه را که احساس می‌کنم در موسیقی ام باشد. ساخت موسیقی کار آسانی نیست. هر مسئولی دیدگاهی دارد. ممکن است مسئولی از کار من خوشش بیاید یا نیاید. برخورد با هنرمندان این روزها خیلی درست نیست و من سال‌ها است که به دلیل برخوردی که با من شد موسیقی را رها کرده‌ام.

اختتامیه مرحله نخست شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در بخش‌های «مدافعان سلامت» و «جشنواره جشنواره‌ها» همراه با اهدای نشان رسول به سینماگر خلاق حوزه انقلاب، دفاع مقدس و مقاومت، عصر دیروز، یکشنبه ۶ مهرماه در باغ موزه دفاع مقدس در جوار مزار شهدای گمنام برگزار شد.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=22975

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا