لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

“عالیم قاسیم‌اف در شصت سال” بعد از چهار سال منتشر شد

به گزارش کامینگ سون موزیک: کتاب “عالیم قاسیم‌اف در شصت سال” درباره خواننده و موسیقیدان سرشناس آذربایجانی با نگارش سعید خاورنژاد آهنگساز و نگارنده پس از چهار سال تلاش منتشر شد.

خاورنژاد درباره این پروژه توضیح داده است:

“این کتاب با مدیریت انستیتوی تخصصی هنرهای معاصر خاورمیانه و اروپا (SAFPEM) در فرانسه-کانادا و به‌وسیله انتشارات فرانسوی-انگلیسی Storia Editions در ۵۱۰ صفحه منتشر شده و از امروز بر روی پلتفرم‌های فرانسه، آمریکا، کانادا، ژاپن، ایتالیا و آلمان این کتاب در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

کلیه مراحل طراحی و تهیه محتویات کتاب با نظارت مستقیم خود استاد و همسر بزرگوار او اسلانووا در بیش از ۱۰۸ کشور تحت پوشش فعالیت‌های این استاد موسیقی انجام یافته است. بسیار مفتخرم که در مقام نگارنده و مدیر پروژه حاضر سرانجام پاسخ محبت و اعتماد چهارساله دوستان همراهم و خانواده محترم استاد قاسیم اف را به‌خوبی به‌جا آوردم.

در پایان وظیفه خودم دانسته تا از دوستان همراه پروژه: شعیب شهابی، جلیل دیده‌ور، مهری قنبری، میرواری قلیوا، سعادت محبت اوا، خسرو سرتیپی، مهین کوچکی، بهمن قنبری، ایزه بریسن و پاسکال بنبریک، ژان-فیلیپ بک و گوئندلین لومقه تشکر ویژه داشته باشم. بی‌شک بدون کمک این دوستان، جمع‌آوری چنین مجموعه‌ای امکان‌پذیر نبوده است.”

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن