لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

جشنواره موسیقی «امیرجاهد» به سال ۱۴۰۰ موکول شد

به گزارش کامینگ سون موزیک: مهدی مساح بیدگلی دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی «امیرجاهد» گفت: ثبت نام سومین جشنواره سراسری موسیقی «امیرجاهد» با توجه به شرایط کنونی و درخواست متقاضیان تا پایان بهمن ماه امسال تمدید شد.

وی ادامه داد: جشنواره امسال در بخش های دونوازی و گروه نوازی برگزار می شود و بسیاری از گروه های متقاضی به دلیل شیوع بیماری کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی نتوانستند تمرینات خود را پیگیری کرده و آثار مورد قبولشان را به جشنواره ارسال کنند. البته تعدادی از متقاضیان هم آثارشان را به دبیرخانه جشنواره فرستادند اما به دلایل ذکر شده هیات داوران مرحله اول جشنواره موفق به بررسی آثار نشدند.

دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی «امیرجاهد» در مورد برگزاری این رویداد در سال آینده توضیح داد: با توجه به شرایط پیش آمده و لزوم برگزاری با شکوه جشنواره در سومین دوره خود، شورای سیاست گذاری تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان بهمن ماه سال جاری گرفت تا مرحله نهایی جشنواره در سال ۱۴۰۰ برگزار شود.

جشنواره موسیقی «امیرجاهد» شامل سه بخش موسیقی ایرانی (دونوازی، گروه نوازی و آواز)، موسیقی کلاسیک (دونوازی، گروه نوازی و آواز) و پژوهش در زمینه موسیقی شهری است، افراد متقاضی و گروه های موسیقی با توجه به رده سنی و سوابق آموزشی پس از ارزیابی اولیه و کسب مجوز، به رقابت خواهند پرداخت.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند با مطالعه فراخوان و آئین نامه جشنواره، فرم ثبت نام را از طریق سایت خانه موزه «امیرجاهد» دریافت و تکمیل و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

سومین جشنواره موسیقی «امیرجاهد» به همت خانه موسیقی ایران، شهرداری تهران و خانه موزه معین و امیرجاهد برگزار می شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن