لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

اعلام جزئیات فصل جدید پروژه ملی «لیگ سرود»

به گزارش کامینگ سون موزیک:  فصل جدید مسابقات لیگ سرود همراه با رعایت ضوابط کرونایی آغاز شد و تمامی گروه‌های سرود کشور می‌توانند در یک رقابت آزاد، هدفمند و عادلانه در قالب «لیگ سرود» با هم رقابت کنند.

این رقابت‌ها با هدف ترویج سرود، ایجاد ارتباط مستمر و باکیفیت با گروه‌های سرود، ارتقای سطح کیفی سرود و کاهش هزینه‌های گروهای سرود برگزار می‌شود.

گروه های شرکت کننده در رقابت های لیگ سرود خدمات توانمندسازی و حمایت در تولید سرود و نماهنگ از باشگاه رشد جوان سازمان اوج دریافت می کنند.

در فصل جدید این رقابت ها که در هفت مرحله تا پایان سال برگزار می شود توجه به مناطق محروم و شناسایی گروه های بااستعداد در شهرستان ها در اولویت قرار دارند.

سرود «سرباز حسینم» پیشکشی به محضر حضرت اباعبدالله الحسین (ع) به عنوان اولین سرود فصل جدید مسابقات خواهد بود. در هر مرحله فایل‌های ارسالی بر اساس معیارهای لیگ که به صورت مشروح در سایت لیگ آمده است توسط داوران امتیازدهی می‌شوند و جوایزی به گروه‌های برتر اهدا خواهد شد.

امتیاز گروه‌ها در یک جدول جامع در سایت «لیگ سرود» قرار می‌گیرد و در نهایت به سه گروهی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند جوایزی اهدا می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن