لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

ششمین اجلاس شاعران هم‌سرا برگزار شد

به گزارش کامینگ سون موزیک: در نشست داوران و اعضای هیات برگزاری ششمین اجلاس شاعران هم‌سرا که روز پنجشنبه ۳۰ مرداد ۹۹ برگزار شد، تصمیمات جدیدی در برگزاری مراسم پیشرو اتخاذ شد.

در این نشست که با حضور علی صداقت، پیر موسایی، امیر عزیزی، مصطفی علیپور، محمود اکرامی و مرتضی امیری اسفندقه (داور نهایی این دوره از اجلاس شاعران همسرایی)، ونوس جامی پور و ساحل مولوی در محضر سیدعباس مجابی(رییس انجمن شاعران آزاد و رییس اجلاس همسرایی) برگزار شد قرارهای جدیدی صادر شد.

بنابراین تصمیمات قرار شد قالب‌های شعری به تفکیک نوع شعر ترکیب‌بندی شده و داورها با توجه به تخصص خود در حیطه چارچوب شعر به نقد و گزینش آثار ارائه شده بپردازند و شعرهای نهایی با توجه به تفکیک لحاظ شده در اختیار داور نهایی قرار گرفته و داوری نهایی صورت گیرد. در این نشست، داوران نخست این اجلاس دکتر علیپورو دکتر اکرامی و مرتضی امیری اسفندقه و داوران نهایی ونوس جامی‌پور، ساحل مولوی و دکتر امیر عزیزی معرفی شدند.

ششمین اجلاس جهانی شاعران هم سرا و پنجمین نشست بزرگ جمعیت شاعران آزاد ایران، روز سه‌شنبه مورخ ۱۴ آبان ۹۹، به مناسبت میلاد مسعود و مبارک حضرت ختمی مرتبت محمدبن عبدالله(ص)، برای اولین بار به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 18 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن