لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

کسب رتبه برتر کشوری توسط هنرجویان هنرستان موسیقی اقبال آذر

به گزارش کامینگ سون موزیک: علیرضا کندوانی، روز سه شنبه افزود: در این مسابقات بهزاد گلشنی در رشته‌ تکنوازی کمانچه، علی شکرالله پور در رشته تکنوازی تار آذری، عارف بهرامی در رشته‌ تکنوازی قوپوز و آرمین بهنیا فر در رشته ی تکنوازی کمانچه محلی – آذری عنوان اول را از آن خود کردند.

وی با بیان اینکه امیرعلی حاج فتحعلی نیز در رشته تکنوازی ویلن مقام دوم این مسابقات را به خود اختصاص داد و اظهار داشت: مسابقات فرهنگی و هنری جایگاه و ارزش بالایی در حوزه تربیتی داشته و این مسابقات در کنار پرورش و بالفعل شدن استعدادهای بالقوه دانش‌آموزان در تقویت روحیه نشاط و حس خودباوری آنان نیز موثر است.

مدیر هنرستان موسیقی اقبال آذر با اشاره به اینکه شناسایی استعدادها و توانایی‌های هنرجویان از اهمیت بسزایی برخوردار است، گفت: شناخت توانایی هنرجویان و ایجاد زمینه برای ارایه توانایی آنان موجب شکوفایی استعدادهای این افراد می شود.

کندوانی، ادامه داد: اولویت اصلی هر جامعه‌ ای فرهنگ آن جامعه بوده و رشد و تعالی فرهنگ هر جامعه موجب تقویت سایر حوزه ها می شود چراکه رابطه هنر و تربیت متقابل بوده و عمیق و تاثیرگذار است.

هنرستان موسیقی اقبال آذر وابسته به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و زیر نظر ناحیه ۳ آموزش پرورش استان در تربیت هنرجویان موسیقی فعالیت می کند و هنرجویان این هنرستان در طول چند سال اخیر مقام های استانی و کشوری متعددی را در مسابقات مختلف فرهنگی و هنری کسب کرده اند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن