موسیقیموسیقی ایران

محمد علی بهمنی بر حمایت از ترانه‌های خوب تاکید دارد

به گزارش کامینگ سون موزیک: سیدمحمد طباطبائی حسینی در ادامه طرح «ساعت سعد؛ دیدار با پیشکسوتان هنر» به دیدار محمد علی بهمنی، شاعر و ترانه‌سرای پیشکسوت رفت.

طباطبائی در این دیدار گفت: وقتی از ترانه خوب حرف می‌زنیم یاد ترانه‌هایی می‌افتیم که خیلی‌ از آن‌ها به نام محمدعلی بهمنی ثبت شده است. متاسفانه وضعیت ترانه در روزگار ما چندان مناسب و از نظر کیفی قابل قبول نیست و کمتر ترانه‌ای را می‌شنویم که از نظر معنایی به جان بنشیند.

او سپس گفت: چند سالی است که در تک‌قطعه‌ها یا آلبوم‌ها کمتر از ترانه‌سرایان پیشکسوت و شاخص اثری می‌شنویم و این خبر خوبی نیست. در این زمینه موسسه هنرمندان پیشکسوت اعلام آمادگی می‌کند تا از فعالیت ترانه‌سرایان پیشکسوت حمایت کند. ما از تولید شعر و ترانه توسط پیشکسوتان برای استفاده در آثار موسیقایی حمایت می‎کنیم و در این زمینه موسسه هنرمندان پیشکسوت آماده همکاری است.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در این دیدار همچنین با اشاره به تعدادی از ترانه‌های محمدعلی بهمنی، آن‌ها را در ذهن و خاطره مردم جاودان خواند و گفت: شما از هر نسلی که سراغ بگیرید به احتمال زیاد ترانه‌های آقای بهمنی و دیگر ترانه‌سرایان پیشکسوت را شنیده‌اند و در ذهن دارند و این نشانه قوت ترانه‌هایی است که توسط شاعران پیشکسوت سروده شده است.

همچنین در این دیدار محمدعلی بهمنی – شاعر و ترانه‌سرای پیشکسوت – بر ضرورت حمایت از ترانه‌های خوب تاکید کرد.

در این دیدار علیرضا بهرامی – شاعر و دبیر جشنواره ملی شعر دانشجویی – و پدرام نظری – مدیر روابط عمومی موسسه هنرمندان پیشکسوت – نیز حضور داشتند.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت به صورت مستمر در قالب طرح ساعت سعد به دیدار هنرمندان پیشکسوت می‌رود.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=19604

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا