لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

تولید یک آلبوم متناسب با ایام محرم

به گزارش کامینگ سون موزیک:  امیرحسین سمیعی مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به تازه‌ترین فعالیت‌های انجام گرفته در حوزه موسیقی بیان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته همزمان با فرارسیدن ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا (ع) بنا داریم آلبومی از آوازهای متناسب با این ایام را تهیه و تدارک ببینیم که تا به امروز تقریباً تمامی کارهای مربوط به تولید آن انجام گرفته و در ایام محرم و صفر پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

وی افزود: تاکنون حضور هنرمندانی چون بامداد فلاحتی، حمید خزاعی، امیر مداح و رضا طیبی برای خوانندگی این آلبوم قطعی شده است این در حالی است که مشغول مذاکره با تعدادی دیگر از خوانندگان شناخته موسیقی ایرانی هستیم که به محض قطعی شدن اسامی آن‌ها را نیز اعلام خواهیم کرد. محمد علی بهمنی، علیرضا قزوه، میلاد عرفان‌پور و محمد مهدی سیار هم از جمله شاعرانی هستند که از آثارشان در این آلبوم استفاده می‌کنیم. البته تعدادی دیگر از شاعران هستند که قرار است از آثارشان در این آلبوم بهره‌مند شویم و به زودی این عزیزان را معرفی می‌کنیم.

مدیر امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: هنوز نام قطعی برای این آلبوم انتخاب نشده، اما تصور می‌کنم با توجه به حضور اسامی که به‌عنوان شاعر و خواننده از آن‌ها یاد کردم، مخاطبان شنونده یکی از آثار ارزشمند در حوزه موسیقی‌های مرتبط با ایام عزاداری حضرت سیدالشهدا خواهند بود.

سمیعی گفت: امور موسیقی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه‌های دیگری را نیز برای ماه‌های محرم و صفر در نظر گرفته که بتوانیم بر اساس آن شاهد برگزاری کنسرت‌هایی با حضور ارکسترهای بزرگ با موضوعات آئینی باشیم اما شرایط کرونایی و موضوع مهم تأمین امکانات مالی نکات مهمی است که قطعاً باید بر اساس این دو شرایط برنامه‌ریزی کرد. شرایطی که امیدوارم هرچه زودتر به حالت عادی بازگردد و ما شاهد شکوفایی دوباره فعالیت‌های موسیقایی باشیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن