موسیقیموسیقی ایران

برگزاری اولین دوره کنسرت های آنلاین موسیقی نواحی

به گزارش کامینگ سون موزیک: اولین دوره کنسرت های آنلاین موسیقی نواحی با حمایت دفتر موسیقی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، با همکاری بنیاد رودکی توسط انجمن موسیقی ایران برگزار می شود.

این مجموعه کنسرت‌های آنلاین که در تاریخ مقرر، از طریق صفحه مجازی انجمن موسیقی ایران و رسانه «هفدانگ» پخش می‌شود، دو اجرا در ساعت ۲۱ و ۲۱:۴۵ خواهند داشت.

تاریخ و عنوان اولین دوره کنسرت‌های آنلاین موسیقی نواحی ایران به ترتیب زیر اعلام شده است:

اولین اجرای موسیقی نواحی در روز پنجشنبه ۲۳ مرداد، با هنرمندی خداداد شکل زهی و فاروق رحمانی از هنرمندان سیستان و بلوچستان آغاز می‌شود و سپس ساعت ۲۱:۴۵ حیدر سلمانی و حیدر احمدی از هنرمندان بوشهر، اجرای برنامه خواهند داشت.

روز جمعه ۲۴ مرداد در ساعت ۲۱ سید آرش شهریاری و میلاد داول به اجرای موسیقی کرمانشاهی می‌پردازند و ساعت ۲۱:۴۵ احسان عبدی پور و بابک پیمانی از هنرمندان لرستان، میزبان مردم خواهند بود.

در سومین روز، یعنی شنبه ۲۵ مرداد، علی درافشان و غلام رسول صوفی از هنرمندان شرق خراسان، ساعت ۲۱ به اجرای برنامه می‌پردازند و ساعت۲۱:۴۵ همان روز، هنرمندان خوزستانی، احمد بیت سیاح و سعید سیاحی، مردم را به اجرای یک موسیقی محلی مهان خواهند کرد.

در آخرین روز، یکشنبه ۲۶ مرداد ابتدا در ساعت ۲۱، ایوب سعیدی به اجرای موسیقی شمال خراسان می‌پردازد و در اجرای دوم یعنی ساعت ۲۱:۴۵ سونار نچاری و پانیذ ستاری با اجرای موسیقی آذری، هنرنمایی می‌کنند.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=19269

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا