لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

برگزاری سومین جشنواره موسیقی کیش در آبان ماه

به گزارش کامینگ سون موزیک: رییس سومین جشنواره موسیقی کیش از برگزاری این رویداد در آبان سال جاری خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این رویداد ایجاد بسترهای مناسب برای عرضه آثار موسیقی قومی و محلی، کشف استعدادهای موسیقی نواحی، ترغیب نسل جوان به هنر متعهد، تاکید بر اصالت و هویت موسیقی ایرانی و معرفی جزیره کیش به عنوان برند موسیقی فاخر است.

رضا اردلان با بیان این که این رویداد از ۱۹ تا ۲۳ آبان امسال در جزیره کیش آغاز به کار خواهد کرد، گفت: سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان دبیر شورای سیاست گذاری؛ حمیدرضا نوربخش، مدیرعامل خانه موسیقی ایران و علی مرادخانی، مشاور هنری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان اعضای این شورا هستند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: بابک عامل به عنوان دبیر اجرایی و حمید هادی به عنوان دبیر هنری این رویداد فرهنگی هستند.

رضا اردلان افزود: حضور علاقمندان در جشنواره موسیقی کیش از سراسر کشور موجب گردهمایی سازنده میان هنرمندان، ارتقای سطح هنر بومی و آیینی و ایجاد فرصت هایی جهت حمایت از گروه‌های موسیقی و حرکات آیین ایرانی خواهد شد.

رییس سومین جشنواره موسیقی کیش بر لزوم اهمیت تجربیات ارزشمند برگزاری دو دوره گذشته این جشنواره اشاره داشت و افزود: با حضور صاحب ‌نظران و اساتید برجسته موسیقی ایران و با رویکردِ تعالی اصالت و فرهنگ نمایش آیینی اقوام ایرانی این جشنواره به صورت غیر رقابتی برگزار خواهد شد.

وی گفت: با رعایت ضوابط بهداشتی ستاد برگزاری جشنواره در مراسم اختتامیه این رویداد با اینکه یکی از پیشکسوتان موسیقی ایران تجلیل خواهد شد توسط هیئت داوران ۸گروه منتخب برای بخش پایانی این رویداد انتخاب می شوند.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر برای نام نویسی از بیستم مرداد به تارنمای www.festival.kish.ir مراجعه کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =

دکمه بازگشت به بالا
بستن