لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

آلبوم «صبح خیال انگیز» امیررضا هِراوی وارد بازار موسیقی شد

به گزارش کامینگ سون موزیک: آلبوم «صبح خیال انگیز» به خوانندگی امیررضا هراوی و همراهی تعدادی از هنرمندان شناخته شده موسیقی کشورمان از روز چهارشنبه پانزدهم مرداد ماه در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

«صبح خیال انگیز» عنوان یکی از تازه ترین آلبوم های منتشرشده در فرآیند تولید و فروش محصولات موسیقایی کشورمان است که به خوانندگی امیررضا هِراوی و همراهی تعدادی از هنرمندان صاحب نام موسیقی کشورمان پیش روی شنوندگان قرار گرفت. این خواننده آذرماه سال ۹۸ تک آهنگ «صبح خیال انگیز» به آهنگسازی مهیار علیزاده را منتشر کرده بود.

امیررضا هراوی از جمله خوانندگان جوان موسیقی ایرانی است که فراگیری آواز ایرانی را از سن چهارده سالگی آغاز کرد. وی طی این سال ها در محضر استادانی چون محمدرضا لطفی،علی اصغرشاهزیدی، محمود گلپایگانی، محمد گلریز، علیرضا قربانی به آموختن شیوه های مختلف آواز ایرانی پرداخت.

به گفته وی اکبرگلپایگانی، حسین خواجه امیری و غلامحسین بنان از جمله هنرمندانی هستند که آثارشان در حوزه تلفیق شعر و موسیقی، صدادهی درست و مرکب خوانی تاثیر زیادی درشیوه خوانندگی او داشته است.

«مَرده و حرفاش» با شعر سهیل حسینی، آهنگسازی امیررضا هراوی و تنظیم فریدون بهرامی، «شب ناگهان گذشت» با شعر آرمیتازند ، آهنگسازی امیررضا هراوی و تنظیم فریدون بهرامی، «صبح خیال انگیز» با شعر مرحوم حسین منزوی و آهنگسازی و تنظیم مهیار علیزاده، «حذر مکن» با شعر سهیل حسینی، آهنگسازی امیررضا هراوی و تنظیم فریدون بهرامی، «تو پاره دلمی» با شعر سهیل حسینی، آهنگسازی امیررضا هراوی و تنظیم فریدون بهرامی، «دلم دریا» با شعرآرمیتا زند، آهنگسازی امیررضا هراوی وتنظیم فریدون بهرامی، «از خانه بیرون می زنیم» با شعر محمد علی بهمنی، آهنگسازی و تنظیم مهیار علیزاده، «هنوز تا ته جانم» با شعر سهیل حسینی، آهنگسازی امیررضا هراوی و تنظیم فریدون بهرامی آثاری هستند که درآلبوم «صبح خیال انگیز» برای مخاطبان ارائه شده اند.

پدرام فریوسفی نوازنده ویولن یک، میثم مروستی نوازنده ویولن دو، نیلوفرمحبی نوازنده ویولا، آتنا اشتیاقی نوازنده ویولنسل با همراهی ارکستر «متروپلیتن» پراگ گروه نوازندگان این آلبوم را تشکیل می دهند که با نظارت ضبط کاوه عابدین در استودیو صبا و استودیو تلویزیون پراگ صورت گرفته است.
مهیاررجب پور (مدیر تولید)، مازیاربابا باشی (ضبط موسیقی)، فریدون بهرامی و مهیارعلیزاده (میکس و مستر)، معین حسنی (طراح) دیگر عوامل اجرایی این آلبوم را تشکیل می دهند.

آلبوم «صبح خیال انگیز» به خوانندگی امیررضا هراوی و تهیه کنندگی محسن رجب پور با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط شرکت فرهنگی هنری «ترانه شرقی» در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن