موسیقیموسیقی ایران

دیدار طوفانی کیم کارداشیان و همسرش

به گزارش کامینگ سون موزیک:  کیم کارداشیان و شوهرش پس از جنجال‌های پیش‌آمده، در وایومنگ یک دیدار طوفانی داشتند. این دیدار درباره بحران خانوادگی آنها پس از سخنرانی تبلیغاتی ریاست جمهوری کانیه‌وست بود. کانیه وست در آن سخنرانی درباره مسائل خانوادگی خود از جمله تمایل آنها برای سقط جنین دخترشان نورث صحبت کرد و حتی کیم کارداشیان را به خیانت علیه خود و رابطه داشتن با یک خواننده رپ به نام میک‌میل متهم کرد.

بعد از این ماجرا، کیم و خواهرش از رفتار و اظهارات کانیه وست، رپر امریکایی وحشت زده شدند. آنان گفتند علاوه بر محتوای اظهارات او، بدون ماسک بودن کانیه و ارتباط نزدیک او با هواداران‌اش بدون رعایت فاصله اجتماعی نیز آنان را عصبانی کرده‌ است. کیم کارداشیان خواستار قرنطینه دو هفته‌ای کانیه شده و اجازه دیدار فرزندان‌شان با او را نمی‌دهد.

وست زمانی که در مورد سقط جنین صحبت می‌کرد به گریه افتاد و گفت که پدرش می‌خواسته او را سقط کند و می‌توانست کانیه وستی نباشد، چون پدرم خیلی سرش شلوغ بود.

وست افزوده بود: “خودم تقریباً داشتم دخترم را می‌کشتم. حتی اگر همسرم (کیم کارداشیان) بعد از شنیدن این سخنرانی بخواهد از من طلاق بگیرد باید بگویم که این او بود که دخترمان “نورث” را به این دنیا آورد با وجود اینکه من نمی‌خواستم”.

کانیه وست گفت با وجود این معتقد است که سقط جنین باید قانونی باشد و باید از مادرانی که با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کنند حمایت مالی صورت گیرد.

البته کانیه وست چند روز بعد از صحبتهای جنجالی حرفهایش را پس گرفت و از کیم کارداشیان عذرخواهی کرد. حالا بعد از همه این جنجال‌ها، کیم کارداشیان ۳۹ ساله و کیم ۴۳ ساله، روز دوشنبه در وایومینگ در کنار هم در اتومبیل دیده شدند و کیم در این عکس‌ها در حال گریه کردن است.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=18800

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا