لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

انتصاب مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت

به گزارش کامینگ سون موزیک: سید عباس صالحی در حکمی فخرالدین اسماعیلی سوق را به عنوان مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش و توسعه مشارکت های معاونت قرآن و عترت معرفی کرد.

در این حکم آمده است: امید می‌رود با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای متخصص و کارآمد در زمینه برنامه‌ریزی و نظارت بر مراکز و واحدهای آموزشی در موسسات قرآن و عترت و توانمندسازی فعالان قرآنی، طراحی نظام آموزشی ارتقاء کمی و کیفی مراکز و موسسات انجمن‌ها و کانون‌های قرآن و عترت و گسترش نهادهای مردمی و سایر وظایف محوله موفق و موید باشید.

پیش از این حجت الاسلام محمدعلی خسروی مسئولیت این اداره کل را به عهده داشت.

انتصاب مدیر کل دفتر تبلیغات و ترویج فعالیت‌های قرآن و عترت

صالحی در حکمی دیگر خطاب به مرتضی خدمتکار نوشت: نظر به تجربیات ارزنده اجرایی جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاونت محترم قرآن و عترت به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر تبلیغات و ترویج فعالیت‌های قرآن و عترت منصوب می شوید.

خدمتکار تا پیش از این حکم به عنوان مشاور ارتباطات و ساماندهی معاونت قرآن و عترت فعالیت می کرد و مسئولیت دفتر تبلیغ و ترویج فعالیت های قرآن و عترت را اصغر امیرنیا به عهده داشت.

انتصاب مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی

براساس اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، رئیس شورای فرهنگ عمومی کشور در حکمی دیگر اسماعیل شفاعی را به عنوان مدیرکل جدید دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی منصوب کرد.

پیش از این فاضل عبادی مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی بود

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 10 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن