لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

نوجوانی که با تلاش به آرزوهایش در دنیای آهنگسازی و خوانندگی رسیده است

به گزارش کامینگ سون موزیک: برنامه شکلات تلخ امروز زندگی نوجوان هنرمندی را بررسی می‌کند که از نوازندگان خیابان به آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی رسیده است ضمن اینکه در گفتگو با مسئولان سازمان بهزیستی، شهرداری، سازمان روانشناسی و رییس سازمان فنی و حرفه ایی کشور به بحث مهارت آموزی کودکان کار می‌پردازد و محدودیت‌های آن را بررسی می‌کند.

مجتبی احمدی پیرامون «برنامه شکلات تلخ» گفت: این هفته در گپ و گفتی مفصل موضوع مهارت آموزی برای کودکان کار را بررسی می‌کنیم و در گفتگو با نوجوانی که با تلاش به آرزوهایش در دنیای آهنگسازی و خوانندگی رسیده است خواهیم پرداخت.

احمدی افزود: بی تردید یکی از مسیر‌های ساماندهی کودکان کار در خیابان‌ها شناخت استعداد و توانمندی‌های آن‌ها در عرصه‌های مختلف است، تحقیقات اتاق فکر برنامه شکلات تلخ می‌گوید: گاهی یک نفر، یک ارگان و حتی یک سازمان خصوصی و مردمی می‌تواند با کشف استعداد یک کودک کار مسیر زندگی او را تغییر دهد، اتفاقی به کرات رخ داده و ما با نمونه‌هایی مختلفی در عرصه‌های ورزشی، هنری و حتی مهارتی در این ایام مواجه شدیم که استعدادی به یکباره شکوفا شده است و یک کودک کار در دوران نوجوانی در سخت‌ترین شرایط به یک آرامش و آسایش رسیده و حتی خانواده او نیز در این راه حامی و همراه او بودند.

تهیه کننده و کارگردان برنامه شکلات تلخ خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که به دنبال ساختاری مستند در این برنامه ترکیبی بودیم نگاه منعطف و سوژه محور برنامه است و گاهی اتفاقات هستند که راه سناریوی از پیش تعین شده‌ی برنامه را به سمت خود می‌برند، قصه زندگی برخی از این بچه‌ها پتانسیل یک سریال تلویزیونی را دارد، مسیری که سخت، اما امیدوار کننده طی شده، کودکی که با پشتکار بسیار درس خوانده و‌کاذ کرده و امروز صاحب یک تولیدی است، پسری که از نوازندگی خیابان امروز به دنبال اسپانسر برای تهیه آلبومش می‌گردد و. بر آن هستیم شیرینی‌های این شکلات تلخ را هم کم کم بچشیم به شرط آنکه در این راه هر کسی نقش خود را ایفا کند.

برنامه «شکلات تلخ» شنبه و سه شنبه حوالی ۱۳/۳۰ و روز‌های یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار بامدادی روی آنتن شبکه ۵ سیما می‌رود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن