لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

معرفی برگزیدگان مرحله نخست اولین جشنواره تمبک‌نوازی

به گزارش کامینگ سون موزیک:  برگزیدگان مرحله نخست اولین جشنواره تمبک نوازی یادمان استاد حسین تهرانی در گروهای سنی الف، ب و ج معرفی شدند.

ثریا حسین پور دبیر اولین جشنواره تمبک نوازی ضمن تبریک به هنرمندان راه یافته به بخش نهایی جشنواره گفت: فراخوان مرحله نهایی این جشنواره بزودی اعلام خواهد شد.

پیش از این آئین‌نامه اجرایی نخستین جشنواره تمبک‌نوازی (یادمان استاد حسین تهرانی) توسط دبیرخانه این رویداد موسیقی منتشر شده و موارد این آئین‌نامه جهت شرکت‌کنندگان سه گروه سنی الف، ب و ج برای مرحله اول رقابت‌ها در نظر گرفته شده بود.

مطابق این آیین نامه گروه های سنی رقابتی به شرح زیر اعلام شده بود.

گروه‌های سنی رقابتی:

گروه سنی الف

شرکت‌کنندگان این گروه سنی از ۱۰ تا ۱۷ سال در نظر گرفته شده اند. (تبصره چنانچه شرکت‌کننده‌ای کمتر از ۱۰ سال داشته باشد و توانایی و قابلیت اجرایی خوبی داشته باشد می‌تواند در این گروه سنی به‌شرط موافقت هیئت انتخاب و داوری شرکت نماید.)

گروه سنی ب

شرکت‌کنندگان این گروه سنی از ۱۸ تا ۲۵ سال در نظر گرفته شده اند.

گروه سنی ج

شرکت‌کنندگان این گروه سنی از ۲۶ تا ۳۵ سال در نظر گرفته شده اند.

اطلاعات مربوط به ثبت نام شرکت‌کنندگان و نحوه ارسال آثار روز چهارشنبه ۳/۷ /۹۹ در آیین‌نامه و پست جداگانه‌ای به سمع و نظر عموم رسیده بود.

فراخوان شرکت در اولین جشنواره تمبک نوازی یادمان استاد حسین تهرانی از خردادماه امسال منتشر شد و اطلاعات مربوط به این جشنواره در صفحه اینستاگرام به آدرس www.instagram.com/tehranii_festival منتشر قابل مشاهده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن