موسیقیموسیقی ایران

بیوگرافی شبنم تووزلو خواننده موسیقی جهانی/ تصاویر

به گزارش کامینگ سون موزیک:  او در۱۹ دسامبر ۱۹۸۴ ( ۲۸ آذر ماه سال ۱۳۶۳ ) در شهر توز یکی از زیباترین شهرهای آذربایجان متولد شده است. نام اصلی او شبنم اسدوا( یک سبک موسیقی آذربایجانی ) است که بعد ها به شبنم توزلو معروف شده است . او خواننده آذربایجانی است که به عنوان خواننده موسیقی جهانی شناخته می‌شود.

بعد از تولد شبنم حال جسمی مادرش کلا زیر و رو شد و نهایتازمانیکه شبنم حدود یک ونیم ساله بود مادرش از دنیا رفت . او در همان شهر توز در نزد خاله مادرش بزرگ شده است.

سطح تحصیلات شبنم چقدر است؟

شبنم دردوران نوجوانی در رشته موسیقی فعالیت داشته اما بعد از اتمام دوره دبیرستان در دانشگاه رشته پرستاری را انتخاب کرده و فارغ التحصیل شده است.

شبنم توزلو از چه زمانی تصمیم جدی برای خوانندگی گرفته است؟

من در دانشگاه پرستاری خوندم اما به دلیل حقوق کم و گذران سخت زندگی مجبور شدم به خوانندگی که استعداد خدادای من است بپردازم . و از نوجوانی هم برای موسیقی کم و بیش وقت می گذاشتم .

نهایتا بعد از دوره دانشگاه در محضر استاد غضنفر عباس اف به صورت حرفه ای آموزش دیدم وکم کم در عروسی ها خواننده بودم و ترانه هایی می خوندم .بعداز طلاق از همسر اولم دیگه میکروفن رو زمین نزاشتم و به صورت جدی تر خوانندگی رو دنبال کردم

در سال ۲۰۰۶ اولین موزیک ویدیو رو به نام ترانه “سونلر اولمز “آماده کردم که بسیار هم مورد استقبال بود و تبدیل به موسیقی ملی شد.

همسر شبنم تووزلو کیست؟

شبنم توزلو در سال ۲۰۰۱ اولین ازدواجش رو داشت که از اون ازدواج دختری به نام آیدا حاصل شد؛ اما سرانجام به جدایی ختم شد .بعد از مدت ها در سال ۲۰۱۳ برای دومین بار ازدواج کرد و همسرش تاجر آذربایجانی است و یک پسر در ماه مارس ۲۰۱۷ به دنیا آورد که نامش را نیز علی گذاشتند.و اکنون به عنوان همسر دوم این تاجر ثروتمند آذربایجانی است. و تمام تلاش خود را کرده تا همسر وفرزندش به دور از رسانه ها باشد و شناخته نشود.

آدرس پیج اینستاگرام شبنم تووزلو چیست ؟

خانم تورلو دارای صفحه اینستاگرامی به این sebnemtovuzlu_official@ آدرس است که عکس ها و ترانه ها و موزیک ویدیو های خود را در آن جمع کرده و منتشر کرده است . و نردیک به ۲ میلیون فالوور دارد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا