موسیقیموسیقی ایران

کانون پروش فکری به صورت مجازی فعالیت خواهد کرد

به گزارش کامینگ سون موزیک: این تعطیلی بر اساس دستور سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران به مدت یک هفته از روز ۲۴ تیر ۱۳۹۹ اعمال می‌شود. در عین حال فعالیت‌های کانون ویژه کودکان و نوجوانان در پرتال اینترنتی این مجموعه به نشانی kpf.ir برای علاقه‌مندان ادامه خواهد یافت.

پرتال اینترنتی کانون چندی است به صورت آزمایشی راه‌اندازی شده است و در ماه‌های اخیر و با شیوع ویروس کرونا به ارائه فعالیت‌ها و آموزش‌های کانون در محیط اینترنت پرداخته است.

در حال حاضر کانون بسیاری از آموزش‌های خود را به صورت برخط (آنلاین) و بدون محدودیت زمانی (آفلاین) و در سطح ملی و استانی ارائه می‌دهد. نمایش فیلم‌های سینمایی، انیمیشن و تئاتر و ارائه فیلم‌های کوتاه آموزشی مربیان و مدرسان کانون در این سایت، از جمله برنامه‌ها برای غنی‌سازی اوقات فراغت مخاطبان است.

در همین حال اجرای نمایش‌های صحنه‌ای مرکز تئاتر کانون که از روز ۱۱ تیر ۱۳۹۹ و با رعایت دستورالعمل‌ها و فاصله‌گذاری فیزیکی از سر گرفته شده بود، بار دیگر به مدت یک هفته تعطیل شد.

همچنین موزه کودک کانون در خیابان حجاب و موزه تاریخ کانون در میدان شهدا نیز بر اساس این دستور به‌مدت یک هفته تعطیل شده است.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=16705

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا