لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

تولید موشن گرافی «امام استکبارستیز»

به گزارش کامینگ سون موزیک:مجموعه موشن‌ گرافی‌های «رصد» براساس نظرات امام راحل و مقام معظم رهبری تولید می‌شود.

دومین اثر با عنوان « امام استکبارستیز » به بیانات امام در صبح ۳۱ فروردین ۱۳۶۰ در حسینیه جماران با محوریت «خودباوری و رهایی از وابستگی‌ها» با حضور پرسنل صنایع نظامی کشور و اعضای مکتب الزهرای یزد اختصاص دارد.

در این اثر، امام با اشاره به اینکه هر کاری که انسان باور دارد نسبت به انجام آن ضعیف است نمی‌تواند آن را انجام دهد می‌گوید: «هر کشوری که اعتقادش این باشد که نمی‌تواند خودش صنعتی را ایجاد کند، این ملت محکوم به این‌ است که تا آخر نتواند و این اساس نقشه‌هایی بوده است که قدرت‌های بزرگ برای ملل ضعیف دنیا کشیده‌اند. قلم‌فرسایانی که در راه آنها قلم‌فرسایی می‌کردند و غرب‌زدگانی که وابسته به آنها بودند، این مطلب را به طور وسیع تبلیغ کردند، به طوری که در باور ممالک آنها آمده بود که هیچ کاری از آنها ساخته نیست.

ایشان تصریح کرده است: هیچ امری از امور کشوری، لشکری، صنعت و سایر اموری که در تمدن بشر دخالت دارد از عهده اینها ساخته نیست و باید از غرب و از قدرت‌های بزرگ تبعیت کنند. لشکرشان مستشار لازم دارد و کشورشان مدبّر. این باور مادامی که در کشورهای جهان و کشورهای مستضعف هست، تا آخر مبتلا و وابسته هستند.»

«رصد» بنا به تحولات، وقایع روز و مناسبت‌ها توسط فرهنگ‌سرای امام تولید خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند این نماهنگ را در ادامه مشاهده کنند:

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یک =

دکمه بازگشت به بالا
بستن