لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

«سبز در سبز» به یاد زنده یاد استاد بهاری منتشر شد

به گزارش کامینگ سون موزیک: آلبوم «سبز در سبز»، تازه ترین اثر از همکاری نگار خارکن و نازنین پدرثانی، به یاد استاد بهاری، راهی بازار موسیقی شد.

نگار خارکن آهنگساز و نوازنده شناخته شده کمانچه کشورمان، پس از نخستین اثر مستقلش «آن سیاه افسونکار»، این بار آلبومی تازه را با رَنگی «سبز در سبز» در اختیار مخاطبان و موسیقی دوستان قرار داده است.

این اثر را خارکن با نوازندگی کمانچه و همراهی تنبک نازنین پدر ثانی، به یاد زنده یاد استاد علی اصغر بهاری به اجرا در آورده و با چیدمانی ۹ قطعه ای به عناوین «درآمد ماهور»، «آن نگاه گرم تو»، «نصیرخوانی یا طوسی- در سه بخش»، «فیلی و دلکش»، «ز من نگارم»، «شکسته» و «رنگ شلخو» تولید و منتشر کرده است.

ضبطِ همزمان دونوازی قطعات در استودیو پژواک، توسط مهدی سالک اردستانی و میکس و آماده سازی نهایی اثر در استودیو کنگان پارسه توسط رضا فرهادی صورت گرفته است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی «سبز در سبز» از نگار خارکن و نازنین پدرثانی، منتشر و توسط مرکز نشر و پخش جوان در بازار موسیقی توزیع شده است. علاقمندان می توانند این اثر را در دو نسخه فیزیکی و الکترونیک از مراکز معتبر فروش و یا سایت های شناخته موسیقی به صورت «قانونی» تهیه نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن