لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

اطلاعیه خانه موسیقی در خصوص تمدید و دریافت کارت عضویت

به گزارش کامینگ سون موزیک:  واحد عضویت خانه موسیقی در اطلاعیه ای از اعضای این نهاد خواست هر چه سریعتر نسبت به تمدید و دریافت کارت عضویت اقدام نمایند.

به گزارش سایت خانه موسیقی در این اطلاعیه آمده است: با توجه به نزدیک شدن موعد ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای خانه موسیقی هر چه سریعتر با مراجعه به سامانه جامع هنرمندان موسیقی نسبت به پرداخت حق عضویت و تمدید عضویت اقدام نمایند تا خللی در عضویت واستمرار بیمه تامین اجتماعی ایجاد نشود.

همچنین نام جمعی از اعضای محترم که طی سال های گذشته از طریق خانه موسیقی برای استفاده از بیمه تامین اجتماعی و دیگر خدمات مشابه به نهادهای مرتبط معرفی شده بودند نیز در فایل پیوست منتشر می شود تا هر چه سریعتر برای استمرار استفاده از این خدمات نسبت به تکمیل اطلاعات و تمدید عضویت اقدام نمایند.

اعضای خانه موسیقی می توانند با ورود به سامانه به نشانی www.iranhmusic.ir/crm (نام کاربری: کد ملی / کلمه عبور: کد عضویت) پروفایل خود را مشاهده کنند و برای ویرایش اطلاعات آن اقدام نمایند.

لازم به ذکر است، بر خورداری اعضای خانه از بیمه تامین اجتماعی، بیمه تکمیلی و دیگر خدمات رفاهی نیازمند تکمیل اطلاعات و دریافت کارت معتبر عضویت این نهاد است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + 11 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن