لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

بیانسه خوانندهٔ سیاهپوست علیه ترامپ!

به گزارش کامینگ سون موزیک:  این خوانندهٔ سیاهپوست که با معرفی میشل اوباما، همسر رئیس جمهوری پیشین آمریکا در سخنانی گفت: «دارند صدای شما را می‌شنوند،‌ شما دارید به نیاکان ما ثابت می‌کنید که تقلّایشان بیهوده نبود.»

بیانسه که به‌خاطر کمک‌هایش به بیماران مبتلا به ویروس کرونا، جایزهٔ خدمات بشردوستانهٔ امسال را دریافت کرد، جایزهٔ خود را به جنبش «جان سیاهپوستان مهم است» تقدیم کرد.

این خوانندهٔ نامدار که بیش از ۲۰ جایزهٔ گرمی را در کارنامهٔ خود دارد از همگان خواست تا برای پایان دادن به این «نظام نژادپرست و نابرابر» دست به عمل بزنند و افزود: «بروید و رأی بدهید. باید چنان رأی بدهیم که انگار پای جانمان در میان است، چرا که چنین هم هست.»

برگزارکنندگان مراسم اعطای جوایز «سرگرمی‌سازان سیاهپوست تلویزیون» در آمریکا که به‌اختصار «بی‌ای‌تی» خوانده می‌شود، یکشنبه شب درحالی بیستمین دورهٔ این رویداد فرهنگی هنری را جشن گرفتند، که مراسم امسال تحت تأثیر جنبش ضدنژادپرستی در آمریکا و سراسر جهان قرار گرفت.

در مراسم امسال دیگر ستارگان سیاهپوست از جمله رَپِرهایی چون «دَبیبی» و لیل وِین ملقب به «ویزی» اجرای برنامه داشتند.
مراسم امسال «بی‌ای‌تی» به‌خاطر شیوع ویروس کرونا به‌شکل مجازی برگزار شد و از طریق تلویزیون و پخش آنلاین برای مخاطبان پرشمارش به‌نمایش درآمد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + یازده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن