لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

نخستین اثر رسمی صیاد محمدی وارد بازار موسیقی شد

به گزارش کامینگ سون موزیک:  آلبوم بی کلام «در سلوک صبح» به آهنگسازی صیاد محمدی، روانه بازار موسیقی شده و در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

«در سلوک صبح»، تازه ترین اثر ساخته صیاد محمدی است که در فضایی از موسیقی مقامی و فولکلور با چیدمانی ۱۳ قطعه ای به عناوین «در سلوک صبح۱تا۵»، «مینائی۱ تا ۴» و «نیروانا و نور۱ تا ۴» ساخته و پرداخته شده است.

قطعات «در سلوک» در مقام سَرتَرز و یاران و باطن، قطعات مینائی در مقام های گل و دَرّه، سرخیوی با اشاراتی به مقام پیشرویِ پِردیوَری وقطعات «نیروانا و نور» در مقام ساروخانی نواخته شده اند.

صیاد محمدی ضمن آهنگسازی، نوازندگی تنبور اثر تازه اش را نیز بر عهده داشته و مصباح قمصری (بم کمان_تنظیم باس)، حسین رضایی نیا (دف) ودرشن جوت سرگه آنند (تبلا) دیگر نوازندگان و همراهان او بوده اند.

این آهنگساز جوان زاده ۱۳۶۷ در کرمانشاه است با مدرک دکترای داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران که مسیر موسیقایی اش را با بهره جستن از حضور اساتیدی چون علی اکبر مرادی، هوشنگ کامکار، حیدر کاکی و محسن الهامیان پیش برده است.

صبط این اثر در استودیو مدرن انجام شده است.

شایان ذکر است که آلبوم بی کلام «در سلوک صبح» به آهنگسازی صیاد محمدی، به انتشار رسیده و علاقمندان می توانند این اثر را در دونسخه فیزیکی و دیجیتال از مراکز معتبر فروش و سایت های مجاز و شناخته شده موسیقی به صورت قانونی تهیه نمایند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن