لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

اعتراض خانواده خواننده فقید به ترامپ

به گزارش کامینگ سون موزیک:  اعضای خانواده تام پتی با صدور بیانیه‌ای رییس جمهور آمریکا را برای استفاده از ترانه این خواننده راک سرزنش کردند.

ترامپ ترانه «به عقب برنمی‌گردم» تام پتی را در کمپین انتخاباتی اش در تولسا به کار گرفت اما خانواده پتی گفته‌اند، او هرگز دوست نمی‌داشت که این ترانه در کمپینی از نفرت به کار برده شود. او دوست داشت مردم را گرد هم بیاورد.

در بیانیه این خانواده آمده است که ترامپ به هیچ وجه اجازه نداشت از این آهنگ برای پیشبرد برنامه‌ای استفاده کند که بسیاری از آمریکایی‌ها و حس مشترک آنها را نادیده می‌گیرد. هم تام پتی و هم خانواده‌اش کاملاً در برابر نژادپرستی و تبعیض از هر نوع ایستاده‌اند.

در حالی که پتی سال ۲۰۱۷ فوت شده است، این نامه را ۲ دختر وی، همسرش و همسر سابقش امضا کرده‌اند.

«به عقب برنمی‌گردم» یکی از ماندگارترین آهنگ‌های پتی است و این ترانه در مرکز «بوک» اوکلاهما در کمپین انتخاباتی ترامپ نواخته شد.

خانواده پتی نوشته‌اند دونالد ترامپ نماینده اصیل هیچ یک از آرمان‌های آمریکایی‌ها نیست و بسیاری از مردم توسط این دولت به حاشیه رانده شده‌اند و با استفاده از این ترانه تصور می‌کنند که خانواده پتی موافق با استفاده از آن بوده‌اند.

آنها نوشته‌اند: به همین دلیل از کمپین ترامپ می‌خواهیم استفاده از این ترانه را متوقف کند.

پیش از این چهره‌های متعددی برای استفاده از ترانه‌هایشان توسط ترامپ اعتراض کرده بودند که فارل ویلیامز، نیل یانگ، ادل، ریحانا و آئرو اسمیت از جمله آنها هستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − ده =

دکمه بازگشت به بالا
بستن