موسیقیموسیقی ایران

شوی اینترنتی با اجرای علی انصاریان

به گزارش کامینگ سون موزیک: او علاقه خود به تصویر و اجرا را پنهان نمی‌کند و به «مهران رجبی جدید» تبدیل شده زیرا در اکثر برنامه‌های اینترنتی، مقابل دوربین‌ها، فیلم و سریال و هر چیزی که بتوان تصویری از آن تماشا کرد، حضور دارد!

داستان این برنامه جدید چه بود؟ خواننده شده‌ای؟
نه، من که خواننده نیستم. یک شوی اینترنتی بود که بخش‌های مختلفی مثل کنسرت حمید عسکری و مصاحبه با دو فوتبالیست داشت و اجرای آن را من برعهده داشتم.

این شو ماجرای خاصی دارد؟
در واقع این کنسرت به خاطر بچه‌های کردستان بود که در قالب یک کمپین به نام «مشق همدلی» برگزار شد. قرار است در این کمپین، مردم هم باشند و کنسرت ببینند، هنرمندان هم وارد عمل شوند و در بخش‌های مختلف حضور پیدا کنند. به طور کلی همه چیز حالت خیر و خوشی و شادی دارد.

پس یک برنامه کنسرت را مدیریت می‌کنی؟
فقط که کنسرت نیست، بخش‌های دیگری هم دارد. مثلاً در همین برنامه اول، مصاحبه با کمال کامیابی‌نیا، وریا غفوری و حمید عسکری داشتیم که کنار این مصاحبه، عسکری روی سن رفت و چند قطعه خواند.

مصاحبه با ستاره‌های استقلال و پرسپولیس موضوع خاصی دارد؟
این مصاحبه‌ها عالی شده. فکر می‌کنم ظرف امروز یا فردا در شبکه‌های تلویزیونی در اینترنت منتشر شود. مردم می‌بینند و لذت می‌برند. البته این را هم بگویم که امکان دارد بخشی از آن سانسور شود، چون مصاحبه از یک جایی به بعد، به قدری داغ و هیجان‌انگیز شد که می‌ترسم آن را سانسور کنند.

منظورت این است که مصاحبه تا کری‌خوانی روی سکو‌ها پیش رفت؟
اتفاقاً همه چیز در مورد فوتبال و استقلال و پرسپولیس نبود. ما حرف‌های خودمانی زدیم و خیلی کنار یکدیگر خوش گذراندیم. سوژه مصاحبه‌ها، سوژه روز و بامزه‌ای بود و من شک ندارم مردم از تماشای این مصاحبه‌ها لذت می‌برند. البته این را هم بگویم که کمال استعداد عجیبی در اجرا دارد و اگر روزی مجری شد، نباید تعجب کنید.

در ویدیوی منتشر شده از این برنامه که جهت معرفی آن بود، تو مشغول نواختن گیتار هستی. موضوع چیست؟
گروه کنسرتی که در برنامه مشق همدلی فعالیت می‌کرد، یک گروه عالی و بی‌نقص است. من هم با حمید عسکری حدود دو دهه می‌شود که رفاقت دارم. به همین علت با آن‌ها راحت بودم و برای بخش‌هایی از این کنسرت گیتار زدم.

در حد حرفه‌ای گیتار می‌نوازی؟
حرفه‌ای که نه، اما در حد خودم بلدم گیتار بزنم. مهم این بود که در کنار هم از این کنسرت لذت ببریم. از طرفی، اگر به صورت واقعی گیتار نمی‌زدم، آیا حضورم روی سن به چشم می‌آمد؟ خودم گیتار را بردم روی سن و نواختم. اتفاقاً خیلی زود با کل گروه هماهنگ شدم تا سوتی ندهم!
انصاریان: خدا کند مصاحبه من با وریا و کمال سانسور نشود

به طور کلی کار‌های عجیبی می‌کنی!
بله عاشق شکستن تابو‌ها هستم. وقتی به من پیشنهاد اجرای این برنامه شد، همان ابتدا گفتم یک مجری بی‌دست و پا نیستم و دلم نمی‌خواهد خشک و خالی سلام و احوالپرسی کنم و بگویم حالا بفرمایید کنسرت ببینید. به همین خاطر بود که وارد عمل شدم تا برنامه هیجان بیشتری داشته باشد.

راستی تو قبلاً یک قطعه موسیقی هم منتشر کرده بودی. نکند دوباره فیلت یاد هندوستان کرده و می‌خواهی به این کار ادامه بدهی؟
آن قطعه که سابقه خوانندگی محسوب نمی‌شود. یک تِرَکی بود که دوستانم مشغول ضبط آن بودند و من هم در استودیو حضور داشتم که گفتند تو هم بیا این بخش را بخوان. در آن زمان، انجام این کار برایم جالب بود.

اخبار فوتبال را هم دنبال می‌کنی؟
زیاد و مثل گذشته که نه، هر وقت بتوانم اخبار را می‌خوانم. بچه‌های خبرنگار هم با من در تماس هستند و از آن‌ها اطلاعات می‌گیرم. اگر می‌خواهی در مورد تکلیف قهرمانی بپرسی، یک کلام می‌گویم که باید پرسپولیس را به عنوان قهرمان اعلام کنند و تمام. اگر می‌توانند با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، لیگ را ادامه بدهند، باید بازی‌ها دوباره از سر گرفته شود، اما در غیر این صورت، بهترین تصمیم همین است که قهرمان را انتخاب کنند و پرونده لیگ این فصل را ببندند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا