لینک کوتاه:
موسیقیموسیقی ایران

خداحافظی عجیب خواننده ایرانی در اینستاگرام

به گزارش کامینگ سون موزیک:  داستان از اینجا شروع می شود که این خواننده با انتشار عکسی در پیج شخصی خود به این عنوان که “دیگه نیستم” و حذف پست های دیگرش طرفداران خود را شوکه کرد. طرفداران وقتی دلیل این کا اورا جویا شدند متوجه داستان پشت پرده این پست شدند.

میثم ابراهیمی متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ در تهران است. او خوانندگی را از دوران کودکی دوست داشته و علاقه خود را به موسیقی به صورت آکادمیک تا فوق دیپلمی این رشته پیش برده است. این خواننده تا کنون ازدواج نکرده و مجرد است. میثم ابراهیمی شروع حرفه ای کار خود را با خواندن تیتراژ برای برنامه ها و سریال های تلویزیونی آغاز کرد و از همان ابتدا خود را در دل طرفداران جای داد. یک نمونه از این کار ها که شنیده شد و مردم بسیار استقبال کردند، تیتراژ برنامه خانه فیروزه ای با مجری گری خانم ژیلا صادقی بود.

میثم ابراهیمی در مسیر کار حرفه ای خود هرگز به دنبال حاشیه نبوده و این یکی از دلایل محبوبیت این خواننده برای طرفدارانش می باشد. به گفته خودش او زمانی که به صورت جدی شد وارد این حرفه شد از همان ابتدا تمرکز خود را فقط برای تولید کارهای حرفه ای گذاشت و تمام تلاشش این بود که طرفداران و کسانی که کارهای او را دنبال می کنند را راضی نگه دارد.

و اما داستان خداحافظی اش از موسیقی :

میثم ابراهیمی که عکسی عجیب را در پیج خود قرار داده و طرفداران خود را شوکه کرده بود هدف خود از این حرکت را اسم کار جدیدش با عنوان آهنگ دیگه نیستم نام برد و گفت که به زودی منتظر شنیدن این آهنگ باشید. در این مدت که او این پست را در پیج خود قرار داده بود بسیاری فکر می کردند دلیل این کار او خداحافظی از دنیای حرفه ای موسیقی باشد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا
بستن