موسیقیموسیقی ایران

انتقاد خواننده سرشناس آمریکایی از ترامپ

به گزارش کامینگ سون موزیک:  تیلور سوییفت در واکنش به توییت تهدید آمیز ترامپ درباره تیراندازی به معترضان و آشوبگران در مینیاپولیس، در توییتی نوشت:” “پس از اینکه آتش برتری سفید‌پوستان و نژادپرستی را در کل ریاست جمهوریت برافروختی، آیا شهامت تظاهر کردن به برتری اخلاقی قبل از تهدید به خشونت را داری؟ وقتی غارت شروع شود، تیراندازی هم آغاز می‌شود؟ ما در ماه نوامبر به خروج شما رأی خواهیم داد.”

انتقاد

ترامپ پس از آغاز اعتراضات در مینیاپولیس در توییتی تهدیدآمیز نوشته بود:” اراذل و اوباش در حال اهانت به یاد و خاطره جورج فلوید هستند و برای همین نیروهای گارد ملی آمریکا را به این شهر می‌فرستم. وقتی غارت‎ها شروع شود، تیراندازی هم آغاز می‌شود. متشکرم.”

با وجودی که سوییفت در انتخابات میاندوره‌ای ۲۰۱۸ هم از دموکرات‌ها در برابر ترامپ حمایت کرده بود، اما رسانه‌های آمریکایی لحن توییت او را شدیدترین و آشکارترین اظهارنظر سیاسی او علیه ترامپ در طی دوران حرفه‌ای فعالیت هنری او توصیف کرده اند. سوییفت غالبا علاقه‌ای به اظهارنظر صریح سیاسی نداشته است.

او در انتخابات میاندوره‌ای سال ۲۰۱۸ برای نخستین بار سکوت خود را شکست و از نامزدهای حزب دموکرات در ایالت “تنسی” حمایت کرد.

او در جریان انتخابات ۲ سال پیش در توییتی نوشت:” من معتقدم که نژادپرستی سیستمی که ما هنوز در این کشور شاهد آن هستیم، وحشت آور، بیمارگونه و بسیار شایع است… من نمی‌توانم به کسی رای دهم که مایل به مبارزه برای عزت همه آمریکایی‌ها فارغ از رنگ پوست، جنسیت یا علاقه آنها نباشد.”


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=12343

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا