موسیقیموسیقی ایران

تبریک تولد همسر محمدرضا شجریان / تصاویر

به گزارش کامینگ سون موزیک: او سه دختر و یک پسر دارد. امروز می خواهیم پست اینستاگرامی افسانه شجریان دختر او را که به مناسبت تولد مادرش منتشر کرد ببینیم.

او به مناسبت تولد مادرش عکس زیر را منتشر کرد و نوشت:

مادر مهربانم
عاشقانه دوستت دارم
زادروزت بر ما فرخنده
سایه پر مهرت مدام باد
افسانه شجریان
مادر افسانه شجریان

او همچنین به مناسبت تولد برادرش نوشت:

همایون عزیزتر از جانم زادروزت فرخنده عکسها در تاریخ ٢۴’١’٩۵درتمرین کنسرت چرا رفتى گرفته شد .

بد نیست درباره خانواده استاد شجریان بیشتر بدانید

معمولا وقتی درباره شجریان‌ها صحبت می‌شود، بیشتر از استاد شجریان و خانواده‌اش می‌گویند؛ اما شجریان‌ها بیشتر از این‌ها هستند.

تقدیر آن بود که از میان این همه برادر و خواهر صدای پدر به محمدرضا به ارث برسد. اگرچه سیامک و علیرضا هم راه برادر را ادامه دادند اما به اندازه او مشهور نشدند. علیرضا شجریان برادر محمدرضا شجریان امسال گفته بود که می خواهد کارگاه تخصصی آواز به شیوه‌ی استاد “محمدرضا شجریان” برگزار کند که سرفصلهایش تدریس برخی اثارتکنیکی محمدرضا شجریان است. سیامک شجریان سالهاست در آمریکا سکونت دارد.

آنها یک خواهر هم دارند که به جز یک تصویر قدیمی، عکسی از او دردسترس نیست اما یک یادگاری از مراسم عروسی او به جا مانده است. محمدرضا شجریان تصنیف سخن عشق را به صورت خصوصی در مراسم عروسی خواهرش در فروردین ماه سال ۶۵ در مشهد خوانده است.

محمدعلی شجریان برادر دیگر شجریانها چهره پرداز یا همان گریمور است و در بسیاری از آثار به یاد ماندنی و خاطره انگیز سینما یا تلویزیون به عنوان گریمور حضور داشته است. او در اینستاگرام هم حضوری فعال دارد.


لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=12022

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا