موسیقیموسیقی ایران

اینستاگرام قوانین استفاده از موسیقی را اعلام کرد

به گزارش کامینگ سون موزیک: اینستاگرام قصد دارد با این کار از قطع شدن خودکار صدا یا لایو توسط هوش مصنوعی حین استفاده از آهنگ‌های دارای حق تکثیر جلوگیری کند.

از این پس با استفاده از آهنگ دارای حق تکثیر در ویدیوهای زنده، نوتیفیکیشن اخطار دهنده زودتر از قبل به نمایش در می‌آید تا کاربران زمان بیشتری برای حذف کردن آن داشته باشند و از قطع شدن صدا یا استریم ویدیو جلوگیری کنند.

اینستاگرام تاکید می‌کند که امکان استفاده از موزیک‌ها در استوری‌ها و فیلمبرداری از کنسرت‌ها و ارسال آن‌ها مانعی ندارد، اما استفاده از آهنگ‌های دارای حق کپی رایت در ویدیوهای زنده و یا در ویدیوهایی که از قبل ضبط شده و به صفحه اصلی ارسال شده‌اند، محدودیت‌هایی خواهد داشت.

قابلیت جدید اینستاگرام در آخرین به‌روزرسانی

این شبکه اجتماعی می‌گوید راهکار درست این است که کاربران از قسمت‌های کوتاهی از آهنگ استفاده کنند و از بکارگیری آهنگ‌های مختلف در ویدیوهای خود پرهیز کنند. علاوه بر این کاربر باید به جنبه بصری توجه کند و تمرکز اصلی ویدیو نباید پخش آهنگ باشد.

فیسبوک می‌گوید دستورالعمل‌های مربوط به استفاده از آهنگ‌ها برای تمام اکانت‌های این شبکه و اینستاگرام صدق می‌کند. این شبکه اجتماعی به کاربران توصیه می‌کند تا برای گذاشتن آهنگ در محتواهای خود از بانک صوتی این شبکه استفاده کنند که شامل آهنگ‌ها و فایل‌های صوتی بدون حق تکثیر می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=11762

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا