موسیقیموسیقی ایران

بازگشت بریتنی اسپیرز به دنیای موسیقی

به گزارش کامینگ سون موزیک: جیمی لین، خواهر ۲۹ ساله بریتنی اسپیرز در گفتگوی جدید خود عنوان کرد، بریتنی اسپیرز هنوز بازنشسته نشده و قطعا به دنیای موسیقی بازخواهد گشت.

جیمی لین عنوان کرد: در حال حاضر، بریتنی در خانه خود در لس‌آنجلس در قرنطینه بوده و در حال استراحت است. بریتنی تا به امروز سخت کار کرده و به نظرم، او مستحق این استراحت اجباری است. بریتنی اگر بخواهد می‌تواند آلبوم منتشر کند اما او مجبور به این کار نیست.

به نقل از سیگاتک، او در ادامه گفت: قطعا بریتنی برنامه‌ای برای بازنشستگی خود از دنیای موسیقی ندارد و او فقط در حال استراحت و لذت بردن از تک تک روزهای خود است. در‌نهایت، شما هرگز نمی‌توانید کسی که تمام عشق، اشتیاق و علاقه‌‌اش موسیقی است را بازنشسته کنید.
​به گزارش ایران‌آرت، آپریل سال گذشته مدیر برنامه‌های بریتنی اسپیرز گفت “ممکن است او هرگز به صحنه بازنگردد.”

لری رودالف در گفتگو با “تی ام زی” گفت: “به عنوان راهنمای حرفه‌ای بریتنی و بر اساس اطلاعاتی که خودم و دیگر همکاران او در دست دارند، مطمئن هستم او اقامت لاس وگاس خود را ادامه نخواهد داد و احتمال دارد هرگز نتواند فعالیتش را از سر بگیرد.”

رودالف سال‌های طولانی و از زمان انتشار نخستین آلبوم بریتنی اسپیرز در سال ۱۹۹۹ مدیر برنامه‌های او بوده است.

رودالف می‌گوید بریتنی را مانند دختر خودش می‌داند و امیدوار است آرامش و شادی به زندگی او بازگردد، چرا که کیفیت زندگی به مراتب مهمتر از موفقیت شغلی است.

بریتنی اسپیرز قرار بود از ماه فوریه ۲۰۱۹، مجموعه کنسرت‌هایی را در لاس وگاس اجرا کند که در پی بیماری پدرش آن را به تعویق انداخت.

او مدتی نیز برای مقابله با مشکلات روحی، در یک مرکز درمانی بستری شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا