موسیقیموسیقی ایران

جنجال پست عجیب رضا گلزار در اینستاگرام/ عکس

به گزارش کامینگ سون موزیک: محمدرضا گلزار برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد. محمدرضا گلزار بازیگر مشهور ایرانی با پخش شدن عکسی نیمه برهنه سوژه رسانه ها شده است.

محمدرضا گلزار در صفحه اینستاگرام شخصی‌اش، عکسی از خودش منتشر کرده که در پایین مشاهده می کنید :

در آخرین پست صفحه اینستاگرام شخصی‌اش که کامنت‌هایش را هم بسته، عکسی از خودش منتشر کرده که نیم میلیون لایک خورده است

ظاهرا این عکس در یک باشگاه بدنسازی و در مقابل آینه گرفته شده و گلزار در این عکس، تمام تمرکزش را روی عضلات شکم خود جمع کرده و آمادگی فوق‌العاده خودش را به رخ کشیده است.

درست است که این روزها، فراوانی چنین عکس‌هایی در شبکه های اجتماعی، اصلا و ابدا کم نیست و چند دلیل مهم از منظر روان‌شناسی دارد اما درباره «محمدرضا گلزار»، ماجرا کمی متفاوت‌تر به نظر می‌رسد.

می‌دانیم که دنبال خودنمایی نیستید! گذاشتن عکس آن‌هم با این پوشش و ژست توسط «گلزار» چند دلیل می‌تواند داشته باشد؛ اول این‌که گاهی افراد برای خودنمایی و نشان دادن و مطرح کردن خودشان دست به چنین اقدامی می‌زنند که این مسئله درباره این بازیگر صدق نمی‌کند چون او به اندازه کافی مطرح و سرشناس هست. داشتن حدود ۶.۵ میلیون فالوئر، گواهی بر همین ادعاست.

حواست به جوانان و الگوبرداری ‌های شان باشد گاهی افراد برای این‌که آمادگی بدنی خودشان را بسنجند، از خودشان عکس می‌گیرند تا تغییرات را مشاهده کنند و شاهد پیشرفت بدن‌شان باشند. سپس با انتشار آن، دنبال کنندگان‌شان در شبکه‌های اجتماعی را هم از این موضوع مطلع می کنند.

حالا مسئله این جاست که ما از بعضی افراد و چهره‌ها، یک سری انتظارات داریم چون شخصیت و رفتار آن‌ها الگوی بسیاری از جوانان است و نباید تاثیر هر رفتار یا گفتارشان را کم اهمیت تصور کنند. به عقیده بیشتر روان‌شناسان، مهم ترین نوع یادگیری و الگوبرداری از طریق مشاهده است یعنی فرد با نگاه کردن یک رفتار از آن الگوبرداری و آن را اجرا می‌کند.

این ماجرا در جوانان، نمود بیشتری دارد چراکه معمولا آن‌ها توجه نمی کنند که آن رفتار زشت و ناپسند است یا خوب و پسندیده و فقط چون از فلان بازیگر سر زده، آن را تکرار می‌کنند.با شناختی که ما از شخصیت این بازیگر و سوپراستار داریم، امیدواریم که توجه بیشتری به این مسائل داشته باشد.
جنجال سازی جدید گلزار در کنسرت داخلی! +عکس

محمدرضا گلزار که برگزاری آخرین کنسرتش در آمریکا با حاشیه‌های فراوانی همراه بود حالا در ایران هم کنسرتش درگیر حواشی شده است.

امروزه دنیای موسیقی به مصداق تازه‌ای برای مصرع «هر دم از این باغ بری می‌رسد» تبدیل شده است. به این شکل که هر روز شاهد انتشار ویدئو‌های کوتاهی از کنسرت برخی خواننده‌های پاپ هستیم که شگفت‌زده‌ترمان می‌کند. در واقع صحنه اجرای این کنسرت‌ها دست‌مایه خوبی برای برخی مجله‌های اینترنتی و تیترهایشان شده‌است، در حالی که دنیای موسیقی ظرفیت ارائه شگفتانه‌های فاخرتری را دارد. در ادامه، درباره این اتفاقات عجیب که هر روز کام موسیقی را تلخ می‌کند، بیشتر گفته‌ایم.

کچلیک با گریم جوکر روی صحنه! بیشتر از آن که مردم امیرعباس رجبیان را به نام خودش بشناسند، به نام «کچلیک» می‌شناسند. کچلیک نام یک غذای مازندرانی است که چند سال پیش به زبان آوردن آن توسط امیرعباس با حالت‌های خاص چهره‌اش در یک ویدئوی کوتاه، باعث شهرت او شد. حال این پسر ۹ ساله مدیربرنامه دارد، رپ می‌خواند و به محمدرضا گلزار علاقه عجیبی دارد.

طی چند روز گذشته دو ویدئو از امیرعباس با صورت و مو‌هایی رنگ‌زده و پوششی شبیه «جوکر»، در پشت صحنه (بک استیج) کنسرت گلزار و اتاق گریم منتشر شده است. در این ویدئو، گلزار از گریم امیرعباس تعریف می‌کند، دستش را می‌گیرد و او را میز به میز به مهمانان ویژه در حال پذیرایی نشان می‌دهد. چند ساعت بعد هم وقتی گلزار روی صحنه اجرا می‌رود، امیرعباس با همان هیبت، روی صحنه می‌آید، حاضران جیغ می‌زنند و او می‌خواند: «می‌خوام بشم یه سوپر استار/ مثل محمدرضا گلزار». این کنسرت، بعد از کنسرت پرحاشیه گلزار در سالن دالبی‌تئاتر لس‌آنجلس (محل برگزاری مراسم اسکار)، اولین کنسرت داخلی او محسوب می‌شد و عجیب این که اغلب صندلی‌های آن پر شده بود. از حضور کچلیک در اتاق گریم پشت صحنه کنسرت، به نظر می‌رسد یک هماهنگی برای حضور او در کنسرت انجام شده، اتفاقی که واکنش‌های منفی را در پی داشته است.

کاربری در این باره نوشت: «استفاده ابزاری از امیرعباس کچلیک در کنسرتش با گریم معنی‌دار جوکر را چطور می‌توان توجیه کرد. درست است که او کودکی است فاقد اختیارات قانونی، اما بهره‌برداری از او در سن کم و آن هم برای یک دقیقه و گرفتن میکروفون و خارج کردنش از صحنه، اگر مصداق کودک‌آزاری نیست باید اسمش چه باشد؟!» در واقع حتی اگر او علاقه‌مند به این حرکت بوده باشد، باید آقای سوپراستار از آن جلوگیری می‌کرد نه حمایت!

خواننده‌ها این جا، آن جا، همه جا! ویدئوی پربازدید دیگر مربوط به همخوانی خواننده‌های پاپ در کنسرت یکدیگر است. یکی از این ویدئو‌ها مربوط به رضا بهرام است، خواننده روی بورس این روز‌های موسیقی پاپ و خواننده تیتراژ سریال نمایش خانگی «دل» که البته چند روز پیش، با انتشار یک ویدئو از کنسرت او، شائبه «پلی‌بک» یا لب‌خوانی‌اش روی صحنه اجرا قوت گرفت. او به کنسرت هوروش‌بند می‌رود و بخشی از قطعه «گل عشق» را می‌خواند که از قضا این ویدئو در فضای مجازی بسیار فراگیر هم شده است.

اتفاق عجیب دیگر مربوط به حضور محسن ابراهیم‌زاده در کنسرت بهنام بانی است. به نظر می‌رسد ویدئوی منتشر شده مربوط به کنسرت اخیر بانی در تهران است که در آن وی، ابراهیم‌زاده را با خواندن قطعه «دونه دونه» به روی صحنه می‌خواند، دو خواننده مذکور با یک هندزفری مشترک شروع به خواندن می‌کنند و طبق معمول، حاضران با دست و جیغ آن‌ها را همراهی می‌کنند. انتشار این بریده ویدئو‌ها به طور خاص، این موضوع را به ذهن متبادر می‌کند که انگار این آمد و شد‌های رفت‌وبرگشتی خواننده‌ها به کنسرت‌های یکدیگر، اتفاقی نیست و از آن برای بازارگرمی کنسرت‌های آینده یا روی بورس ماندن این خواننده‌ها در فضای مجازی استفاده می‌شود.
بیوگرافی محمدرضا گلزار

نام:محمدرضا
نام خانوادگی:گلزار
تاریخ تولد:۱۳۵۶/۱/۱
تحصیلات:فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک

محمدرضا گلزار در اولین روز فروردین ۱۳۵۶ متولد شد.

او بازیگر سینما، نوازنده گیتار است و در زمینه خوانندگی و مدل آگهی های تبلیغاتی فعالیت دارد. گلزار فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

دنیای بازیگری محمدرضا گلزار:

گلزار در سال ۱۳۷۹ برای نخستین بار در فیلم سام و نرگس ساخته ایرج قادری بازیگری سینما را تجربه کرد.

با اینکه چند باری تا آستانهٔ بازی در فیلم های کارگردانانی چون بهرام بیضایی برای فیلم لبه پرتگاه، داریوش مهرجویی برای فیلم مهمان مامان، مسعود کیمیایی برای فیلم سربازان جمعه و ابراهیم حاتمی کیا برای فیلم دعوت پیش رفت اما هیچ کدام به نتیجه نرسید. در فیلم مهمان مامان علاوه بر آمادگی و تمرین برای بازی در این فیلم پارسا پیروز فر نقش او را بازی کرد.

فیلمنامه شیش و بش توسط گلزار در سال ۱۳۸۶ در بانک فیلمنامه ثبت شده بود. شیش و بش فیلمی به کارگردانی بهمن گودرزی، تهیه کنندگی مرتضی شایسته و نویسندگی محمدرضا گلزار ساخته سال ۱۳۸۹ است،[۱] این فیلم همزمان با عید فطر ۱۳۹۱ اکران شد.

محمدرضا گلزار به تازگی در فیلم سینمایی مادر قلب اتمی ساخته بهمن فرمان آرا ایفای نقش کرده است. این فیلم که مادر قلب اتمی نام دارد دومین فیلم گلزار پس از بازگشت به سینماست . فیلمنامه این فیلم را علی احمدزاده و مانی باغبانی نوشته اند.

او فعالیت موسیقی خود را از سال ۱۳۷۶ به عنوان گیتاریست با گروه آریان آغاز کرد. او در نواختن گیتار، ارگ و پرکاشن مهارت دارد.

فیلم شناسی محمدرضا گلزار

۱۳۹۷ما همه با هم هستیم سینمایی بازیگرکمال تبریزی
۱۳۹۶آینه بغل سینمایی بازیگرمنوچهر هادیدر حال نمایش شاهرخ
۱۳۹۵سلام بمبئی سینمای بالیوودبازیگرقربان محمدپور۱۱ آذر ۱۳۹۵
۱۳۹۴خشکسالی و دروغ سینمایی بازیگرپدرام علیزاده-آرش
۱۳۹۳مادر قلب اتمی سینمایی بازیگرعلی احمدزاده-طوفان
۱۳۹۲دلم می خواد سینمایی بازیگربهمن فرمان آرا-نیما فرزانهآماده نمایش
۱۳۹۰بانویی از ماه سینمایی بازیگرالهام قره خانی
امیرمهرتاش مهدوی-دکتر حمید درخشانانیمیشن رئال
۱۳۹۰تو و من سینمایی بازیگرمحمد بانکی۱۵ شهریور ۱۳۹۱
۱۳۸۹در امتداد شهرسینمایی بازیگرعلی عطشانی۳۰ آذر ۱۳۹۰
۱۳۸۹شیش و بش سینمایی بازیگر
فیلمنامه نویس بهمن گودرزی۱۶ شهریور ۱۳۹۰سامیتغییر نام یافته از ساندویچ سرد
۱۳۸۸دموکراسی تو روز روشن سینمایی بازیگرعلی عطشانی۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۹فرشته مرگ
۱۳۸۷دو خواهرسینمایی بازیگرمحمد بانکی۲۵ شهریور ۱۳۸۸امیر و افشین
۱۳۸۷مثل آن شب فیلم کوتاه بازیگرشهرام میرآب اقدم-سیاوش
۱۳۸۶مجنون لیلی سینمایی بازیگرقاسم جعفری۱ فروردین ۱۳۸۷فرهاد
۱۳۸۶توفیق اجباری سینمایی بازیگرمحمدحسین لطیفی۱۶ آبان ۱۳۸۶محمدرضا گلزار
۱۳۸۶کلاغ پرسینمایی بازیگرشهرام شاه حسینی۱۸ مهر ۱۳۸۶رضا
۱۳۸۴تله سینمایی بازیگرسیروس الوند۲۲ آذر ۱۳۸۵فرشاد
۱۳۸۴آتش بس سینمایی بازیگرتهمینه میلانی۶ اردیبهشت ۱۳۸۵یوسفی
۱۳۸۴شام عروسی سینمایی بازیگرابراهیم وحیدزاده۱۴ تیر ۱۳۸۵محمدرضا گلزارحضور افتخاری
۱۳۸۳گل یخ سینمایی بازیگرکیومرث پوراحمد۱۹ اسفند ۱۳۸۳عباس
۱۳۸۲بوتیک سینمایی ازیگرحمید نعمت الله۱۵ اسفند ۱۳۸۲جهانگیر
۱۳۸۲سیزده گربه روی شیروانی سینمایی بازیگرعلی عبدالعلی زاده۲۵ شهریور ۱۳۸۳رامو
۱۳۸۲کماسینمایی بازیگرآرش معیریان۲۸ اسفند ۱۳۸۲امیر
۱۳۸۱چشمان سیاه سینمایی بازیگرایرج قادری۱۵ آذر ۱۳۸۲سورنا
۱۳۸۱زهر عسل سینمایی بازیگرابراهیم شیبانی۱ فروردین ۱۳۸۳سینا
۱۳۸۰بالای شهر پایین شهرسینمایی بازیگراکبر خامین۱۵ آبان ۱۳۸۱داوود
۱۳۸۰زمانه سینمایی بازیگرحمیدرضا صلاحمند۲۱ خرداد ۱۳۸۲سعید
۱۳۸۰شام آخرسینمایی بازیگرفریدون جیرانی۸ فروردین ۱۳۸۱مانی
۱۳۷۹سام و نرگس سینمایی بازیگر ایرج قادری۲۷ شهریور ۱۳۸۱سام

جشنواره ها و جوایز

برای فیلم شیش و بش در سومین جشنواره فیلم های ایرانی در تورنتو در سال ۱۳۹۱ از وی تقدیر شد.
به عنوان خوش پوش ترین بازیگر سینمای ایران در نظرسنجی مجله زندگی ایرانی در سال ۱۳۹۱ برگزیده شد.
در بخش تجلیل و نکوداشت دومین جشنواره فیلم های ایرانی در تورنتو در سال ۱۳۸۹، از ۱۱ سال بازیگری محمد رضا گلزار به عنوان تک ستاره سینمای ایران تجلیل و جایزهٔ این بخش به وی اهدا شد.
انتخاب محمدرضا گلزار به عنوان “مرد شایسته ایران” در نظرسنجی مجله “پوشش” در سال ۱۳۸۹.
کاندیدای بازیگر نقش اول مرد برای فیلم بوتیک در جشن “دنیای تصویر” در سال ۱۳۸۴.
کاندیدای لوح زرین انتخاب ویژه سال برای فیلم بوتیک در دوره ۵ منتخب سایت ایران اکتور (بهترین های سال) در سال ۱۳۸۴.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا