کنسرت پاپکنسرت تهران

روایتی از«عشق های پوشالی» در کنسرت هیراد

به گزارش کامینگ سون موزیک: تازه ترین کنسرت حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ کشورمان شامگاه یکشنبه ششم بهمن در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت.

تازه ترین کنسرت حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ کشورمان شامگاه یکشنبه ششم بهمن در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه رفت.

از رویدادهای قابل توجه این کنسرت حضور امیر میلاد نیکزاد به عنوان نوازنده مهمان بود. نیکزاد در این کنسرت برای نواختن قطعه‌ «کودتا» به صحنه آمد و با نواختن پیانو، هیراد را همراهی کرد تا برای نخستین بار این قطعه خوانده شود.

هیراد در بخشی از این کنسرت برای مخاطبانش از عشق گفت: این روزها می‌بینیم که گاهی در جامعه عشق‌های واقعی فراموش شده‌اند و عشق معنای دیگری به خود گرفته است. عشق واقعی یعنی، عاشق برای معشوقش حاضر به جانفشانی شود. متاسفانه امروز می‌بینیم که بیشتر عشق‌ها فقط در حد کلام و ادعا هستند. این درحالی است که عشق را باید در عمل ثابت کرد.

این خواننده موسیقی پاپ در این کنسرت قطعه‌های «بیتاب»، «معشوق»،«دلارام»، «مستم کن»، «فراموش کن»، «نیمه‌ جان»،«انفرادی»، «دیرکردی»،«یار»، «شوخیه مگه»،«آخر نماندی»، «آهو»، «خوشم میاد» و«هلهله» را برای هوادارانش خواند. رهبر ارکسترِ هیراد در این کنسرت، عماد لاریجانی بود.

وی پیش از خواندن قطعه «انفرادی» گفت: قطعه انفرادی را در شرایطی ساختم که یکی از سخت ترین شرایط زندگی من بود. به شما نمی گویم چه جایگاهی بود اما یکی از سخت ترین شرایط زندگیم بود.

هیراد همچنین درباره قطعه‌ «شوخیه مگه» نیز بیان کرد: قطعه شوخی مگه با اینکه نامش شوخی است، اما خیلی ها با این اثر من را جدی گرفتند.

حمید هیراد متولد اول بهمن است اما اعضای گروهش ترجیح دادند در حضور هواداران و با آوردن کیک روی صحنه برای این خواننده جشن تولد بگیرند. این در حالی است که محمد علیزاده، راغب و فرزاد فرخ مهمانان ویژه این کنسرت بودند.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=6284

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا