موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

چرا محمد گلریز هنگام واکسن زدن آواز خواند؟

به گزارش کامینگ سون موزیک: میزان نوشت: خواننده قطعه ماندگار «این پیروزی خجسته باد» گفت: خدا را شکر هفته گذشته واکسن چینی کرونا را دریافت کردم و خوشبختانه هیچ عوارضی تا این لحظه شامل حالم نشده است.

محمد گلریز درباره تزریق واکس کرونا گفت: من از آنجایی که عضو موسسه هنرمندان پیشکسوت هستم هفته گذاشته از این موسسه با من تماس گرفتند و گفتند که نوبت من برای تزریق واکسن کرونا فرا رسیده است.

وی در همین راستا ابراز کرد: خدا را شکر واکسن چینی کرونا را دریافت کردم و خوشبختانه هیچ عوارضی تا این لحظه شامل حالم نشده است و حالم کاملا خوب است و طبق گفته پرستاران هنگام تزریق واکسنم، باید به فاصله ۲۸روز دیگر دوز دوم این واکسن را تزریق کنم.

گلریز به علت آوازخوانی خود هنگام تزریق واکس کرونا اشاره و خاطرنشان کرد: همه فکر کردند من از روی خوشحالی است که بعد از تزریق واکسن کرونا به آوازخوانی پرداختم بلکه این طور نبود و دلیل اصلی آواز خوانی من گفتن خسته نباشید به کادر درمان بود که در طی یک سال و نیم گذشته از جان خود در خط مقدم درمان کشور ایستادند و امروز با واکسیناسیون ما می‌توانند به آینده‌ای آرام در بیمارستان‌ها امیدوار باشند.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=38881

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا