موسیقیموسیقی ایرانهنرمندان

شروع مسابقه خوانندگی جدید در تلویزیون

به گزارش کامینگ سون موزیک: اولین قسمت از مسابقه استعدادیابی خوانندگی تلویزیون از پنجشنبه ۵ فروردین با داوری امیر تاجیک و مهرداد هویدا روی آنتن می‌رود.

این مسابقه با معرفی استعدادهای برتر خوانندگی از میان افغانستانی‌های مقیم ایران، شامگاه پنجشنبه‌ها و جمعه‌های هر هفته از شبکه «آی‌فیلم ۲» پخش می‌شود.

سه تن از هنرمندان برجسته موسیقی ایران همچون امیر تاجیک (خواننده)، محمدرضا چراغعلی(آهنگساز) و مهرداد هویدا (خواننده) داوران حاضر در مسابقه «نواهنگ»‌ و هادی کریمی مجری آن است.

در مسابقه استعدادیابی خوانندگی «نواهنگ» ۴۸ نفر از افغانستانی‌های مقیم ایران که با عبور موفقیت آمیز از مرحله راستی‌آزمایی، برای اجرا در بخش مسابقه تلویزیزیونی انتخاب شده‌اند، با هم به رقابت می‌پردازند. این افراد به ۱۲ گروه چهارنفری تقسیم شده و هر گروه در یک قسمت از برنامه “نواهنگ” با یکدیگر رقابت می‌کنند.

همچنین از هر برنامه یک نفر با رأی داوران بالا می‌آید و ۱۲ نفر در سه برنامه نیمه‌نهایی شرکت می‌کنند و در آخر سه نفر برگزیده نیمه‌نهایی، در برنامه فینال، عناوین اول و دوم و سوم را با رأی داوران به دست می‌آورند.

در “نواهنگ” به هر خواننده افغانستانی شرکت‌کننده، کد اختصاصی هم تعلق می‌گیرد و بینندگان می‌توانند با شماره‌ای که شبکه اعلام می‌کند، به کد خواننده‌ای که از نظرشان برتر است، رأی بدهند و به‌این ترتیب، علاوه بر سه نفر برتر از نظر داوران، یک نفر هم با رأی مردم انتخاب می‌شود که بعد از پخش فینال برنامه، در یک ویژه‌برنامه، نفر برگزیده مردمی هم به مخاطبان معرفی خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=35538

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا