موسیقیموسیقی ایران

برداشت‌های هنرمند نقاش از موسیقی کردستان

به گزارش کامینگ سون موزیک: نمایشگاه نقاشی‌های هیرو شیخ‌الاسلامی با عنوان «نوای زروان» در آرت سنتر افتتاح شد.

تازه‌ترین رویداد آرت‌سنتر به برگزاری نمایشگاه نقاشی‌های هیرو شیخ‌الاسلامی هنرمند معاصر کشورمان اختصاص دارد. این نمایشگاه که جمعه ۲۱ آبان افتتاح شد، نگاه متفاوتی به موسیقی، سازها، نوازندگان و خنیاگران موسیقی کردستان دارد.

وحید ملک بنیانگذار مجموعه گالری‌های آرت سنتر این نمایشگاه را به زنده‌یاد کامبیز درم‌بخش تقدیم کرده است و در بخشی از این نمایشگاه جایگاهی برای یادبودِ استاد درمبخش در نظر گرفته شده است.

نمایشگاه نقاشی‌های هیرو شیخ‌الاسلامی با عنوان «نوای زروان» برگزار می‌شود و شامل ۱۵ تابلو است. تابلوهای این نمایشگاه، برداشت‌های نقاش از موسیقی منطقه کردستان است. شیخ‌الاسلامی در خانواده‌ای اهل موسیقی بزرگ شده و خواهرش سرپرست گروه موسیقی «ژیوار» است.

این هنرمند نقاش درباره علاقه‌اش به موسیقی گفته بود که «اگر نقاش نمی‌شدم حتما موسیقی را دنبال می‌کردم». او موسیقی را تکمیل کننده‌ی نقاشی‌اش معرفی کرده بود.

نمایشگاه نقاشی‌های هیرو شیخ‌الاسلامی از ۲۱ آبان تا ۲ آذر در آرت سنتر برگزار می‌شود. علاقه‌مندان می‌توانند هر روز از ساعت ۱۱ تا ۲۱ به باغ انجمن خوشنویسان، بلوار اندرزگو، سلیمی شمالی ـ آرت‌سنتر مراجعه کنند.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=47179

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا