موسیقیموسیقی ایران

اعلام برترین‌های مرحله دوم پروژه “آهنگسازان جوان”

به گزارش کامینگ سون موزیک: نام برگزیدگان مرحله‌ دوم فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور اعلام شد.
نیمه مردادماه امسال پایان مهلت ارسال آثار به اولین دوره پروژه “آهنگسازان جوان” بود که از سوی نشر پتریکور راه‌اندازی شده است.

از مجموع 86 اثر دریافت‌شده برای این فراخوان، 78 اثر واجد شرایط داوری تشخیص داده شدند و کارگروه انتخاب از این میان، 12 اثر را برای حضور در مرحله دوم برگزیدند.

در ادامه، برای 12 آهنگساز راه‌یافته به مرحله‌ دوم فرصتی2 ماهه فراهم شد تا با شرکت در جلسات خصوصی و گروهی، آثار خود را اصلاح و نسخه‌ نهایی را برای داوری مرحله‌ دوم به نشر پتریکور بازارسال کنند.

در ادامه، کارگروه انتخابِ اولین دوره پروژه “آهنگسازان جوان” 6 اثر را برای اجرا توسط کلاریز کشاورز و ضبط و انتشار از سوی نشر موسیقی پتریکور برگزیدند.

طبق اعلام کارگروه انتخابِ آثار؛ “رضا والی”، “ارشیا صمصامی‌نیا”، “کلاریز کشاورز” و “امین شریفی”، در گروه الف (آهنگسازان زیر بیست‌وپنج سال)، “اَرشان نجفی” زاده سال 1380، “فرزان سلسبیلی” زاده سال 1377 و “علی صادقی‌زاده” زاده سال 1376 به‌عنوان نفرات اول تا سوم و در گروه ب ( آهنگسازان بالای بیست‌وپنج تا سی‌وپنج سال)، “پیمان صالحیان متولد سال 1364، کامیار بهبهانی متولد سال 1365 و آتا قویدل متولد سال 1366 به ترتیب به‌عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند. در ادامه بناست تا پس از اجرای 6 اثر برگزیده مرحله‌ دوم، از هر گروه سنی یک آهنگساز برای دریافت جایزه‌ نقدی سه میلیون تومانی فراخوان آهنگسازی نشر موسیقی پتریکور برگزیده شود.

علاقه‌مندان می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی نشر پتریکور به نشانی www.petrichor-records.com، صفحه رسمی این نشر در اینستاگرام به نشانی petrichor.records@ و صفحه رسمی این نشر در فیس‌بوک به نشانی PetrichorNewMusic در جریان تازه‌ترین رویدادهای مربوط به این نشر موسیقی در داخل و خارج از ایران قرار بگیرند.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=26061

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا