جشنواره موسیقی جهانموسیقی جهان

شوخی‌های بامزه با لباس خاص آریانا گرانده

به گزارش کامینگ سون موزیک: لباس ویژه آریانا گرانده که حدود ۳۶۶ متر تور برده و ۲۰۰ ساعت برای دوختن آن وقت گذاشته شده، به سوژه کاربران فضای مجازی تبدیل شده است.

شصت و دومین جایزه سالانه گرمی برای بینندگانش مجموعه‌ای از لحظات به یاد ماندنی را بر فرش قرمز رقم زد؛ از تایلر د کریتور با آن لباس صورتی پیش‌خدمتی‌اش که عین شخصیت فیلم‌های وس اندرسون شده بود، تا لباس بیلی پورتر که مدلش را از لامپ الهام گرفته بودند.

ولی لباس یکی از شرکت‌کنندگان، بقیه را به حاشیه راند. روز یکشنبه، آریانا گرانده با پیراهنی که دامنی بسیار پُرچین داشت، وارد مراسم شد. طرح این پیراهن چنان اغراق‌آمیز بود که اینترنت را ترکاند.

به گزارش ایران‌آرت به نقل از ایندیپندنت، خواننده ترانه “۷ حلقه” برای شرکت در این مراسم، پیراهن جیامباتیستا والی را انتخاب کرده بود که حدود ۳۶۶ متر تور برده بود و ۲۰۰ ساعت برای دوختن آن وقت گذاشته بودند.

گرانده این پیراهن توسی‌رنگ سه طبقه را که حدود ۶ متر پهنا داشت، با دستکش‌ بلند اپرایی، کفش پاشنه‌بلند سفارشی‌ساز ساخت کریستین لوبوتین، و مدل همیشگی دم‌اسبی موهایش جور کرده بود. کف کفشش ضد لغزش بود و موهایش را بلوند روشن کرده بود.

این اولین حضور این خواننده ۲۶ ساله بر فرش قرمز مراسمی مهم در این فصل بود. با آن پیراهن پر چین و پت و پهنش دائم دور خودش می‌چرخید و مقابل دوربین‌ها ژست می‌گرفت تا مطمئن شود که عکاس‌ها، عکس‌های خوبی از او می‌گیرند و بدین ترتیب، حضوری پررنگ برای خود رقم زد.

طرفداران او در توییتر واکنش‌های مختلفی به این ظاهر او داشتند. بسیاری، این خواننده را به خاطر تیپ نمایشی‌اش تحسین کردند.

یک نفر نوشت: “اگر گرمی نامزد “بهترین پیراهن” هم داشت، من ۲۵۳۵۲۶۲۸ بار به آریانا گرانده رأی می‌دادم.”

اما بعضی نیز مخالف این نظر بودند. کاربر دیگری در توییترش نوشت: “پیراهن زیبایی بود اما برای مراسم گرمی، آشش کمی شور شده بود.”

به هر حال بیشتر افراد پیراهن گرانده را صرفاً دستمایه‌ای برای شوخی‌ دیدند و او را با خیلی چیزها، از جمله “گلیندا جادوگر خوب” در فیلم موزیکال “شرور”، و لیف حمام مقایسه کردند.

یکی از اولین شخصیت‌هایی که گفتند این خواننده شبیه او است، شاهزاده کارتون دیزنی، سیندرلا، بود.

یکی نوشت: “انگار روح سیندرلا دوباره در آریانا گرانده حلول کرده.”

دیگری افزود: “بالاخره آریانا گرانده تبدیل به سیندرلا شد.”

سومی، عکسی از دیدار گرانده و بیلی ایلیش در مراسم گرمی گذاشت و سر و وضعشان را به گلیندا و اِلفابا در فیلم موزیکال برادوی، “شرور”، تشبیه کرد، و کاربر دیگری گفت که این زوج شبیه اشرار فیلم “بت‌من” هستند.

شاید تندترین مقایسه، ابتکار تعدادی از کاربران بود که پیراهن گرانده را به لیف حمام تشبیه کردند.

یکی نوشت: “آریانا گرانده، نشسته در ردیف اول، شبیه لیف حمام شده.”

دیگری با او موافقت کرده و افزوده: “آریانا گرانده جدیداً تبدیل به لیف انسان‌نما شده.”

اظهار نظرهای دیدنی به همین‌جا ختم نشد. این خواننده رپ با چندین تیپ متفاوت روی صحنه رفت؛ از جمله با پیراهن شب مشکی کلاسیک و شنلی که دور تا دور آن پر داشت.

گرانده نامزد بخش بهترین آلبوم سال شد، اما جایزه به ایلیش رسید.

این خواننده ۱۸ ساله هنگام دریافت جایزه گفت: “فقط می‌خواهم بگویم که آریانا گرانده لایق این جایزه بود” و افزود که نمی‌خواسته “وقت تلف کند”.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=6715

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا