جشنواره موسیقی فجرموسیقیموسیقی ایران

اجرای «یار دبستانی» با گروه سرود «فرزندان ایران»

به گزارش کامینگ سون موزیک:  گروه سرود «فرزندان ایران» با سرپرستی مهرداد سعیدا صد عضو دارد که به خاطر شرایط کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ۲۸ نفر متشکل از ۱۸ دختر و ۱۰ پسر در این اجرا حضور پیدا کرد.

گروه سرود “فرزندان ایران” در قالب بخش سرودهای انقلابی سی و ششمین جشنواره موسیقی فجر، روز شنبه دوم اسفندماه ساعت ۱۵ در پهنه رودکی اجرا کرد.

اعضای این گروه سرود در ابتدای برنامه سرود معروف و ماندگار «یار دبستانی» را اجرا کردند و سرودهای «صلح» و «پرچم» سایر سرودهایی بود که توسط این گروه سرود اجرا شد. سرودی که در انتهای این برنامه اجرا شد «زود باش» با شعری از میلاد عرفان پور بود.

گروه سرود «فرزندان ایران» با سرپرستی مهرداد سعیدا صد عضو دارد که به خاطر شرایط کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ۲۸ نفر متشکل از ۱۸ دختر و ۱۰ پسر در این اجرا حضور پیدا کرد.

این گروه در سال ۱۳۸۷ تشکیل شده و نوجوانانی که در این کنسرت به اجرای سرودهای انقلابی پرداختند سرودخوان‌های نسل چهارم و پنجم این گروه بودند که پس از گذراندن دوره صداسازی و سلفژ به این گروه پیوسته‌ و مشغول به فعالیت هستند.

گروه «نور مشکات» به سرپرستی محمدرضا عابدی نیز ساعت ۱۱ شنبه دوم اسفند در پهنه رودکی اجرا کرد.

سرودهای انقلابی در س و ششمین جشنواره موسیقی فجر امروز یکشنبه سوم اسفند ساعت ۱۶ با اجرای گروه «شهید محسن فرجی» و فردا دوشنبه چهارم اسفند ساعت ۱۱ با اجرای گروه «فرزندان ایران» برگزار خواهد شد.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=33652

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا