تئاتر

برنامه‌ریزی برای ساخت پارکینگ طبقاتی در نزدیکی تالار وحدت

کامینگ سون موزیک : به نقل از روابط‌عمومی بنیاد رودکی، محمد اله‌یاری فومنی مدیرعامل بنیاد رودکی و سید محمد موسوی شهردار منطقه ۱۱ تهران، دوشنبه ۲۰ فروردین در دفتر شهردار دیدار کردند.

در این جلسه محمد اله‌یاری فومنی با اشاره به ظرفیت‌های بنیاد رودکی برای همکاری با شهرداری درباره ارتقا حوزه‌های هنری اعلام آمادگی کرد و افزود: بنیاد رودکی به واسطه زیرمجموعه‌های خود همچون تالار وحدت، برج آزادی و فرهنگسرای نیاوران با سه منطقه شهرداری تعاملات و ارتباطات تنگاتنگی دارد و تا کنون تلاش کرده است تا میزبان شایسته برای هنرمندان ، مخاطبان و رویدادهای فرهنگی هنری شهردای باشد.

وی همچنین با اشاره به مذاکراتی که پیش از این بین ۲ مجموعه پیرامون پهنه رودکی صورت گرفته است گفت: پهنه رودکی ظرفیت‌های خوبی برای میزبانی رویدادهای مختلف ملی، مذهبی و فرهنگی و هنری منطقه و سایر مناطق شهرداری های تهران را دارد که با برنامه ریزی و بهرمندی از ظرفیت های دو طرف می توان با اجرای برنامه های نمایشی و موسیقی‌ ، برپایی گذر هنر، گالری و کارگاه‌های تجسمی در زمان‌های مختلف سال بر رونق فعالیت‌های فرهنگی هنری آن افزود .

در ادامه سید محمد موسوی نیز با تاکید بر لزوم رونق فعالیت‌های فرهنگی هنری در پهنه رودکی گفت: شهرداری منطقه این آمادگی را دارد تا جهت رفع مشکلات زیرساختی پهنه رودکی و همچنین بهره‌مندی عموم مردم از برنامه‌ها، امکانات و فضاهای پهنه پیگیری‌های لازم را انجام دهد.

شهردار منطقه ۱۱ تهران با تاکید بر برنامه‌ریزی مدون فعالیت ها فرهنگی و فراهم کردن شرایط حضور همشهریان عزیز در پهنه رودکی، اظهار کرد: به جهت عملیاتی‌شدن برنامه‌ها و سرعت بخشیدن روند اجرایی امور، جلسات کارشناسی میان ۲ مجموعه برگزار شود تا طی انعقاد تفاهم‌نامه‌ای در جهت تحقق اهداف و فعالیت‌ها پیش‌بینی‌شده قدم برداریم.

احداث پارکینگ طبقاتی در نزدیکی تالار وحدت و پهنه رودکی، جانمایی سازه‌های تبلیغات پیرامونی، تسهیل دسترسی هنرمندان و مخاطبان به تالارها و پهنه رودکی نیز از دیگر مسایلی بود که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

لینک کوتاه مطلب : https://comingsoonmusic.ir/?p=72041

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا